Куртоа: Всички в Реал нямаме търпение да се върнем на терена

Куртоа: Всички в Реал нямаме търпение да се върнем на терена

Стражът на "белия балет" е щастлив, че отново може да тренира със съотборниците си

 Вратарят на Реал Мадрид Тибо Куртоа изрази своето задоволство от подновяването на тренировките. Тази седмица испанските отбори започнаха отново да тренират след прекъсване от два месеца.

„Всички чакат с нетърпение подновяването на Ла Лига и битката за титлата. Нямахме търпение да тренираме отново след два месеца, да бъдем заедно като отбор", заяви белгийският страж.

„Въпреки че е малко различно, винаги е приятно да се върнеш на Валдебебас за тренировка. Да тренираш вкъщи е различно, но мисля, че всички се справиха добре и се поддържаха във форма. Вратарите бяха късметлии, защото от миналата седмица имахме разрешение да тренираме с треньор. Тази седмица, когато съотборниците отправят удари, има усещане за истинска тренировка", каза още Куртоа.

Гасперини: Не сме фаворити за Лига Европа

Джан Пиеро Гасперини смята, че Рома подобрява представянето си в Лига Европа, но не е сигурен дали "джалоросите" са сред фаворитите в турнира

Тотнъм или Наполи приютяват Стърлинг

Тотнъм е един от няколкото клуба, които проучват възможността да привлекат Рахийм Стърлинг като свободен агент, разкрива "Дейли Мейл"

ПАОК отстъпи на Лион и е на плейофи, Десподов влезе в края (ВИДЕО)

ПАОК отстъпи с 2:4 при гостуването си на Лион в последния осми кръг от основната фаза на Лига Европа.

ЕВРОПЕЙСКИ КОШМАР: Големи шампиони вън от Лига Европа (ВИДЕО)

Рома влезе в топ 8 с драма, Десподов на плейоф

Бивш ас на ЦСКА се върна във френската Лига 1

Бившият нападател на ЦСКА Годуин Коялипу вече официално е играч на Анже и отново ще се състезава във френската Лига 1.

Екитике е доволен в Ливърпул, но иска още

Нападателят на Ливърпул Юго Екитике е доволен от прехода си в английския футбол, но приема, че все още трябва да допринесе повече.