Още един чужденец си тръгва от Локо (Пд)

Още един чужденец си тръгва от Локо (Пд)

Валентино Пулиезе е близо до напускане на "Лаута"

Освен тримата, с които от Локомотив (Пловдив) обявиха вчера, че се разделят - Мустафа Абдулахи, Уирис Густаво и Мирза Хасанбегович, се очаква още един чужднец да напусне.

Обсъждано е името на халфа Валентино Пулиезе. Швейцарецът с италиански корени също дойде на "Лаута" през зимата, като бе препоръчан от Пеетър Александров. Той се пребори за договор, но променената обстановка в глобален план е на път да прекрати престоя му в Пловдив. 

През пролетния дял от сезона Пулиезе записа общо 50 минути игра - 20 при победата над Царско село и 30 при равенството с Витоша (Бистрица).

Пулиезе имаше амбиции да се наложи при "черно-белите" и да получи възможност за изява на по-високо ниво дори срещу по-малко месечно възнаграждение, но след периода на изолация заради коронавируса самият той е близо до решението, че ще е по-добре да се върне в родината си. 

С Локо усилено работи и последното от преди прекъсването - нападателят Доминик Малонга, който чака своя дебют за "смърфовете".

Крило избира португалци пред ЦСКА

Крилото на Крузейро – Фернандо, е предпочел да премине в 14-ия в португалския елит Санта Клара, вместо в ЦСКА.

Историческо: Съдията на Лудогорец - Левски ще има боди камера (ВИДЕО)

Предстоящият двубой за Суперкупата на България между Лудогорец и Левски на 3 февруари ще постави началото на нова технологична ера в родния футбол

Чочев: Това е голямо постижение за българския футбол

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев не скри радостта си от постигнатия успех с 1:0 над Ница, който класира българския шампион за плейофната фаза на Лига Европа

Левски ще се опита да вдигне Сангаре за Суперкупата

Треньорският щаб на Левски ще направи първи опити днес Мустафа Санагаре да започне да води нормална подготовка за финала на BET.bg Суперкупа на България

Хьогмо: Имахме шансове да вкараме и още голове

“Тази победа показва нашия характер”, заяви треньорът на Лудогорец

Станич: Хубавото е, че се класираме напред

“Много се радвам да съм от любимците на феновете”, заяви героят