Реал (Мадрид) и Барса в дерби за млад талант

Реал (Мадрид) и Барса в дерби за млад талант

Диего Талверон има 22 гола от 22 мача за младежката формация на Севиля този сезон

 Реал Мадрид и Барселона може да влязат в трансферна битка за млад талант на Севиля. Двата испански гранда проявяват интерес към 18-годишния нападател Диего Фернандес Талверон. Той пристигна в школата на Севиля през 2016 година и бързо разви таланта си.

През този сезон той има 22 гола в 22 мача за младежкия тим на андалусийци. Футболистът е следен и от нидерландския гранд Аякс. Въпреки големия интерес към него, Талверон предпочита да остане в Севиля.

"Надявам се да продължа да играя в Севиля, въпреки че към мен има голям интерес от отбори от Испания и от чужбина. Но аз съм щастлив тук, всички се отнасят добре към мен, разбирам се със съотборниците и с треньорите в клуба", заяви Талверон.

Всъщност желанието на нападателя е един ден да играе в родния си клуб Алмерия, когато той се завърне в Ла Лига.

"Винаги съм мечтал да играя за родния си клуб в Ла Лига. В момента обаче съм съсредоточен само върху Севиля. Искам да успея тук и съм много благодарен на този клуб", допълни младокът.

Атлетико Мадрид сложи край на перфектния старт на Севиля с категоричното 3:1 (ВИДЕО)

Севиля претърпя първа загуба през новия сезон на Ла Лига

Ювентус надви Парма у дома за втора поредна победа (ВИДЕО)

Ювентус стигна до успех с 2:0 при домакинството си на Парма в мач от втория кръг на Серия А

Гьозтепе на Мъри Стоилов падна драматично от Галатасарай (ВИДЕО)

Гьозтепе на Станимир Стоилов отстъпи с 2:3 при гостуването си на Галатасарай

Лукас Петков: Пътят беше труден

Българският национал Лукас Петков записа името си в историята на Елверсберг, отбелязвайки първия гол за клуба в Бундеслигата

ОФИЦИАЛНО: Франк Кесие се върна в Аталанта

Франк Кесие официално се завърна в Аталанта, след като подписа договор с клуба като свободен агент

ИЗВЪНРЕДНО: Манчестър Сити се разбра с Ливърпул за Гакпо

Истинска бомба се готви от Острова, след като Манчестър Сити е договорил личните условия на футболиста на Ливърпул Коди Гакпо