Алберт Попов: Търся адреналин във всичко

Алберт Попов: Търся адреналин във всичко

Вижте какво още сподели българският скиор

"Търся адреналина във всичко!"

Това сподели българският скиор Алберт Попов пред Нова тв.

Най-добрият ни състезател в ски алпийски дисциплини споделя, че освен със зимните спортове, се зарежда и със сърфа в морето и с колелото в планината.

Преди пет години Попов преживя драматична катастрофа край Зьолден, а миналия сезон влезе в топ 10 на Световните купи по ски алпийски дисциплини.

В момента провежда физическа подготовка в София и очаква съвсем скоро зимните курорти, където тренира, да бъдат отворени.

Норвежец спечели слалома във Венген

Норвежкият скиор Атле Ли Макграт спечели слалома в швейцарския зимен център Венген, валиден за Световната купа.

Ема Айхер с четвърта победа за СК

Ема Айхер спечели супергигантския слалом в Тарвизио (Италия) от Световната купа по ски алпийски дисциплини.

Цеко Минев: Българският сноуборд израсна до най-високото ниво

Председателят на Българска федерация ски Цеко Минев бе изключително щастлив от представянето на българските сноубордисти на Световната купа в Банско.

Победителката от Банско: Беше много трудно, но съм много щастлива

Италианката Елиза Кафонт, която триумфира в паралелния гигантски слалом при жените от Световната купа по сноуборд в Банско, заяви, че е изключително щастлива.

Тервел: Целта беше само първото място (ВИДЕО)

Тервел Замфиров триумфира в старта от Световната купа по сноуборд в Банско, като това бе първата му победа на това ниво.

Италианка спечели при жените в Банско

Италианката Елиза Кафонт спечели паралелния гигантски слалом за жени от Световната купа по сноуборд в Банско.