Игуаин разкри къде иска да завърши кариерата си

Игуаин разкри къде иска да завърши кариерата си

Нападателят на Ювентус мисли за завръщане в родината си

Нападателят на Ювентус Гонсало Игуаин иска да завърши кариерата си в Ривър Плейт.

Аржентинецът започна кариерата си в аржентинския гранд, откъдето бе привлечен в Реал Мадрид през 2006 година.

От 2016 той играе в Ювентус, с който има договор до 2021 година.

"Ривър ми даде всичко. Там се развих и получих възможност да премина в Реал. Отборът на Гаярдо играе атрактивен футбол и има качество и сила. Техният централен нападател получава много възможности за гол. Гледам често Ривър и се надявам там да завърша кариерата си", каза Игуаин пред италианските медии.

Майорка с издънка и при новия треньор (ВИДЕО)

Реал Сосиедад спечели с 1:0 при гостуването си на Майорка в двубой от 26-ия кръг на Ла Лига. Единственото попадение падна в 36-ата минута, когато се разписа Карлос Солер.

Дер Класикер не разочарова! 3:2 за Байерн Мюнхен след луд мач (ВИДЕО)

Баварците вече с 11 точки преднина на върха в Бундеслигата след страхотно дерби с Борусия Дортмунд

Лийдс се скъса да пропуска и Манчестър Сити взе трите точки (ВИДЕО)

Илия Груев игра 75 минути при загубата с 0:1 от "гражданите"

Лукаку донесе победа на Наполи във Верона с гол в добавеното време (ВИДЕО)

Ромелу Лукаку отбеляза първия си гол за сезона в добавеното време и Наполи надигра с 2:1 Верона като гост в мач от 27-ия кръг на италианското първенство по футбол.

Гьозтепе на Мъри без гол в четвърти мач (ВИДЕО)

Воденият от Станимир Стоилов Гьозтепе не успя да се разпише за четвърти пореден двубой в турската Суперлига, завършвайки 0:0 у дома срещу Ейюпспор в мач от 24-ия кръг.

Християн Петров и Хееренвеен с победа над Спарта Ротердам

Християн Петров започна като титуляр за Хееренвеен във втори пореден двубой, а тимът му се наложи с 2:1 у дома срещу Спарта Ротердам