ДЮШ на Вихрен започва тренировки във вторник

ДЮШ на Вихрен започва тренировки във вторник

Подадени са необходимите документи за лицензиране на стадиона, разкриха от клуба

На 26 май от 14 часа президентът на ФК Вихрен Георги Манолев събира  всички треньори от ДЮШ на клуба на градския стадион. Там той ще представи график за заниманията по възрастови групи, одобрен от ръководството. Една част от отборите ще тренират от 16 часа, друга – от 17, а трета – от 18 часа. Кои ще стартират първи ще се изясни във вторник. 

 
Теренът на спортния комплекс е в отлично състояние. Паузата от прекратените първенства се използва умело от длъжностните лица Васил Джибов, Иван Митрев и играещият треньор Валери Георгиев за обновяване на официалния терен на градския стадион. 
 
„Имаме пълна готовност за провеждане на тренировки, включително и при мъжете. Подадени са необходимите документи за лицензиране на стадиона. Има и изразено желание пред БФС за включване на мъжкия отбор във втора професионална лига”, споделиха от клуба.
Сангаре: Искам да стана още по-важен за Левски

Приемам всички решения на треньора, призна таранът

Питас лаконичен за бъдещето си в ЦСКА

Нападателят желан от няколко клуба

Провалената селекция на Николай Костов в Левски

Само Дарлан бе продаден от взетите при специалиста

 Славия потвърди за трансфера на Мартин Георгиев: Изпълни дълга си

ПФК Славия потвърди за трансфера на защитника Мартин Георгиев, който от месец януари ще носи екипа на гръцкия АЕК Атина.

Бивш играч на Ботев Пд отива в трета испанска дивизия

Бившият футболист на Ботев (Пловдив) Антонио Перера по всяка вероятност ще продължи кариерата си в Депортиво (Луго) – отбор от третото ниво на футбола в Испания, съобщи журналистът Рубен Дорадо от Радио "Онда Серо".

Славия продаде защитник на АЕК

Българският защитник Мартин Георгиев, който досега играеше за Славия (София), е продаден на гръцкия АЕК (Атина), съобщи сайтът sport24.gr.