Холифийлд готов да се бие с Тайсън

Холифийлд готов да се бие с Тайсън

„Аз лично нямам проблем с това, че съм с четири години по-голям от него“

Бившият световен шампион по бокс в тежка категория Ивендър Холифийлд обяви пред ББС, че е готов да излезе на ринга срещу големия си съперник от миналото Майк Тайсън в демонстративен благотворителен мач.

57-годишният Холифийлд изигра два знаменити двубоя с 53-годишния Тайсън по време на славната си кариера, като особено запомняща се бе срещата през 1997 година, когато Тайсън отхапа част от ухото на съперника си.

В последните седмици Тайсън публикува серия от видеоклипове, на които се вижда как тренира и че се намира в отлична форма.

Това породи слухове, че може да се завърне на ринга. В същото време Холифийлд написа в Инстаграм, че е готов да се бие за благотворителна цел.

"Ако аз помоля Майк да се бием, ще изглежда така, че насилник иска да си изкарва комплексите върху жертвата, защото аз два пъти съм го побеждавал. Не искам да има напрежение върху мен и хората да казват "ти искаш да се биеш с Майк, защото знаеш, че ще го победиш", заяви уверено Холифийлд. Ако той ме потърси, веднага ще приема. Аз лично нямам проблем с това, че съм с четири години по-голям от него и при подобен мач аз ще бъда на 58, а той на 54 години", каза още Холифийлд, чийто последен професионален мач бе през май 2011 година.

Милена Тодорова ще се подложи на изследвания в Австрия

Това обяви президентът на БФ Биатлон Атанас Фурнаджиев

Джейк Пол се храни само през сламка след боя от Джошуа

Ютюбърът Джейк Пол даде подробности за състоянието си от болничното легло, след като допусна тежко поражение от Антъни Джошуа

Стойка Кръстева: Имаме момичета с много голям потенциал

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Стойка Кръстева е оптимистично настроена за бъдещето на женския бокс в България

Изпращаме Боян Радев в понеделник на Националния стадион

Легендарният борец си отиде в четвъртък на 83-годишна възраст

Джейк Пол: Ще се върна и ще продължа да побеждавам

Американецът си тръгна нокаутиран и с две фрактури след битката с Джошуа

Джейк Пол е с две фрактури на брадата след мача с Антъни Джошуа

Американският инфлуенсър Джейк Пол е с две фрактури на брадата след мача си с британеца Антъни Джошуа.

Антъни Джошуа отказа Джейк Пол с нокаут в Маями (ВИДЕО)

След успеха Джошуа потвърди намерението си за мегасблъсък с Фюри

Джошуа: Молете се за Пол, ще има нужда

Бившият двукратен световен шампион в тежка категория Антъни Джошуа не оставя съмнения, че ще доминира в дългоочаквания и силно критикуван професионален двубой срещу Джейк Пол

Световен шампион не отписва Джейк Пол срещу Джошуа

Сензационна прогноза разтърси боксовия свят преди сблъсъка между Джейк Пол и Антъни Джошуа в Маями