Блатер: Инфантино страда от мания за величие

Блатер: Инфантино страда от мания за величие

Бившият президент на ФИФА с интересен коментар за наследника си

 Бившият президент на ФИФА Сеп Блатер отправи критики към своя наследник начело на централата Джани Инфантино.

"Оказа се, че Инфантино се е стремил да разчисти пътя си към президентския пост. Той иска да превърне футбола в огромна машина за пари. Световното първенство бе разширено на 48 отбора, проектът "Гол" бе преименуван, защото той иска три пъти повече пари."

"Инфантино е самовлюбен и страда от мания за величие. В своето високомерие той вече не общува с президентите на футболните асоциации, а само с държавни глави", каза Блатер, цитиран от Дейли Мейл.

Шеф на Висшата лига Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“

Главният изпълнителен директор на Висшата лига Ричард Мастърс обвини президента на Международната федерация по футбол (ФИФА) Джани Инфантино, че е натиснал „бутон за самоунищожение“ заради неуспешните му планове за продажба на дял от Световното първенство.

Бензема пред раздяла с вицешампиона на Саудитска Арабия

Французинът е нежелан от треньора на тима

Кристиано Роналдо намекна за отказване: Това може да е последната ми година

Кристиано Роналдо, една от най-големите легенди на световния футбол, хвърли истинска бомба с изявлението си, че може би е дошло време да се сбогува с играта

Голям пробвал за Меси и Интер Маями

"Чаплите" загубиха тежко от Нешвил

Швейцарски национал пред трансфер в САЩ

Атланта Юнайтед е близо до финализирането на трансфера на нападателя Бреел Емболо от френския Рен, съобщи изданието The Athletic.

Инфантино задейства плана за Мондиал с 64 отбора

Президентът на ФИФА Джани Инфантино продължава да подкрепя възможността броят на участниците на световните първенства да бъде увеличен до 64, твърди The Times