Музикално шоу и заря за шампионското парти и юбилея на Лудогорец

Музикално шоу и заря за шампионското парти и юбилея на Лудогорец

Фики и чаровната певица Нели Петкова са част от изненадите за феновете на "орлите"

 Изпълнения на две от най-актуалните български музикални звезди - победителят в най-популярното шоу в родния ефир "Като две капки вода" Фики и чаровната певица Нели Петкова, са част от изненадите за феновете на Лудогорец по време на шампионското парти и честванията на 75-годишния юбилей на клуба, които ще се проведат веднага след мача с Левски на "Хювефарма Арена" идната сряда (8 юли).

Футболистите на деветкратния шампион ще върнат феновете в миналото, като срещу "сините" ще играят с ретро екипи по подобие на тези, които техните предшественици са носили при основаването на клуба през 1945 г. Танцови и певчески изпълнения на деца-таланти от центъра за работа с деца и школа „Надежда“ 4019 в Разград допълват програмата на партито, чиято кулминация ще бъде връчването на златните медали и деветата шампионска купа на Лудогорец.

Феновете отново ще имат страхотната възможност да докоснат ценния трофей по време на тура, който футболистите ще направят пред трибуните на "Хювефарма Арена" веднага след награждаването. Грандиозна заря ще озари небето над Разград по време на партито. Пиротехническият празник за поредна година ще бъде организиран от фирма "Огнени хризантеми".

Ще бъдат раздадени куп награди на отличниците във футболната академия на шампиона. По традиция това ще се случи на полувремето на мача.

"Уважаеми привърженици, да се съберем на "Хювефарма Арена". Да вдигнем заедно историческата девета шампионска купа и да отбележим юбилея на любимия клуб", написаха още от страницата на разградчани.

efbet Лига с нов сайт, модерна визия и още по-близо до феновете

Със старта на efbetleague.com се поставя началото на нова дигитална ера за българския футбо

ЦСКА поздрави Бусато за 35-ия му рожден ден

Вратарят на ЦСКА Густаво Бусато навършва 35 години днес и от клуба го поздравиха за празника му.

Наследниците на Марадона пускат сувенири с неговото име

Петимата наследници на футболната легенда Диего Марадона, който почина през 2020, подписаха договор за ексклузивно партньорство с шведския предприемач с ирански корени Аш Пурнури и компанията му Electra Global за комерсиаризация на продуктите с марката на Марадона.

Журналисти представиха неизвестни факти за футбола в Търново

Неизвестни досега факти за 100-годишната история на футбола във Велико Търново публикуваха в съвместна книга двамата дългогодишни журналисти Анатоли Петров и Иван Тодоров.

Ямал и гаджето му подлудиха мрежата (ВИДЕО)

Звездата на Барселона Ламин Ямал не спира да бъде в центъра на вниманието – този път не с футболни подвизи, а с участие в музикално видео заедно с приятелката си, аржентинската певица Ники Никол.

Фенове на Селтик прекъснаха мач от елита с портокали и тенис топки по терена (ВИДЕО)

Дънди победи шампионите с 2:0

Решено: Гръцка актриса ще запали Олимпийския огън за Зимните игри догодина

Мери Мина ще играе ролята на върховната жрица

ЦСКА с нова кампания – „Армейска памет“

Феновете на „червените“ помагат за новия музей на клуба

Лудогорец отново подкрепи кампанията „Мовембър“

През целия месец ноември футболистите на шампиона ще носят върху своите екипи емблематичния символ на инициативата