От Монтана се заканиха на Дунав преди баража

От Монтана се заканиха на Дунав преди баража

Президентът Румен Панайотов е оптимист за предстоящия сблъсък за място в елита

Президентът на Монтана - Румен Панайотов е оптимист за шансовете на своя отбор в предстоящия бараж за място в елита с Дунав.

„Това бе най-приемливият съперник за бараж в Първа лига. Дори и за феновете ни. Не мисля, че финансовите им проблеми ще се отразят на този бараж. Ние сме много добре подготвени обаче. Мотивирани сме, мисля, че ще спечелим баража“, категоричен бе Панайотов, цитиран от „Тема спорт“.

В същото време централният защитник Костадин Гаджалов и нападателят Росен Кръстев са под въпрос за утрешния двубой на ст. „Славия“.

Бранителят от дълго време лекува травма в кръста. Заради нея Гаджалов не пътува за лагера в Банско. Росен Кръстев също има здравословни проблеми.

Двамата вече подновиха индивидуални тренировки, но почти сигурно няма да са на разположение за срещата. Монтана постигна отлични резултати по време на контролите през лятото.

Тимът спечели последователно срещу Беласица (5:0), Миньор (Пк) (1:0), Септември (Сф) (2:1) и Хебър (4:2), а в последния си мач стигнаха до 0:0 срещу сериозно подсиления Пирин (Бл).

В клуба от северозапада изчакват резултата в утрешния двубой, за да разберат и как да процедират със селекцията.

Не е изключено при успех над Дунав от ръководството да потърсят и някои от играчите на русенци като опция за подсилване за новия шампионат.

 
Сангаре е най-резултатният малиец в Европа

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре е най-резултатният малийски футболист в Европа от началото на този сезон

ЦСКА 1948 срещу Гьозтепе на Мъри

Станимир Стоилов на зимния си подготвителен лагер

Лудогорец обяви кога започва зимният им лагер

Хората на Пер-Матиас Хьогмо ще са в южната ни съседка в периода от 5 до 20 януари, а оттам директно ще летят за Шотландия, където гостуват на Рейнджърс в седми кръг от основната фаза на Лига Европа

ОФИЦИАЛНО: Иван Тилев напусна Арда

От Арда огласиха раздялата си с Иван Тилев, който бе и футболистът с най-дълъг стаж в Кърджали

Официално: Нова промяна на собствеността в ЦСКА

Фондация на Валтер Папазки е новият собственик

Родните клубове делят 3,520 милиона евро от УЕФА

Караиванов обясни начинът на формиране на размера на средствата

Ивайло Петков: Късмет? Ботев Враца е доста сериозен отбор

Тази година е доста интересно първенството, призна шефът на Арда

Първо в NS: Опитен футболист си тръгна от Славия

Денислав Александров вече е свободен агент

Левски изказа съболезнования за Боян Радев

Поклон пред светлата му памет!, обявиха от "Герена"