Трима отпаднаха от Обиколката на Бургос заради контакт със заразен с коронавирус

Трима отпаднаха от Обиколката на Бургос заради контакт със заразен с коронавирус

Себастиан Молано, Кристиан Муньос и Камило Ардила няма да стартират във втория етап

Трима състезатели, участващи в колоездачната обиколка на Бургос в Испания, отпаднаха от надпреварата, тъй като са били в контакт със заразен с коронавирус.

Отборът от Обединените арабски емирства обяви, че колумбийските състезатели Себастиан Молано, Кристиан Муньос и Камило Ардила няма да стартират във втория етап.

От тима заявиха, че те са били в контакт с човек, който е дал положителен тест за COVID-19 в събота. Тримата са изолирани и изпратени в родината си в съответствие с протоколите на отбора и на Международния колоездачен съюз.

От отбора заявиха, че тримата състезатели са дали по два отрицателни теста три дни преди Обиколката.

Президентът на Италия отиде на откриването на зимната Олимпиада с трамвай (ВИДЕО)

Валентино Роси пък бе в ролята на ватмана

Титла и европейски рекорд за България на Европейското по спортна стрелба в Бургас

Това е второ отличие за страната във втория ден от надпреварата

Супербоул 60 - отново е време за мегашоуто на годината

Няма по-масивно спортно събитие в Америка от “Супербоул” - сблъсъкът за шампионската корона в Националната футболна лига (НФЛ)

Антоанета Костадинова от Евро 2026 в Бургас: Пожелавам на българите да се сбъднат

Каквото съм научила от идолите си, го прилагам и до днес. Особено от Мария Гроздева – тя винаги ще е дълбоко в сърцето ми

Федерацията по борба прие оставката на Стоян Добрев

Централата подчерта, че националите ще бъдат водени само от български треньори

Българските бадминтонисти отпаднаха в квалификациите на турнир в Баку

Оставаме с една представителка в основната схема на единично