Тити Папазов: Високата експертност на Павел Ко­лев може и да ни из­действа още няколко дни отсрочка

Тити Папазов: Високата експертност на Павел Ко­лев може и да ни из­действа още няколко дни отсрочка

Вчера беше крайният срок за покриване на текущите задължения­ на клуба

Левски не плати и в последния час. Вчера, когато беше крайният срок за покриване на текущите задължения­та на клуба от 2 200 000 лева, „сините" не успяха да намерят необходимите пари. При­помняме, че в четвър­тък вечерта директо­рът Павел Колев обяви, че ако до петък Левски не изплати въ­просните 2 200 000 лева, които дължи на футболисти, персонал и на два клуба по ми­нали трансфери, УЕФА ще накаже „си­ните" с изваждане от евротурнирите за една или две години.

„Пари няма, но вяр­ваме, че високата експертност на Павел Ко­лев може и да ни из­действа още няколко дни отсрочка. Не ис­кам да коментирам по­вече тази тема, защо­то сме се разбрали по нея да говори само из­пълнителния дирек­тор", обясни пред „Ме­ридиан Мач" Тити Па­пазов, който е собст­веник на 35 процента от акциите на клуба.

Той все отношение и по атаката към него и Павел Колев от стра­на на един от тарто­рите на Сектор Б - Лю­бомир Костадинов -Младежа. „Прин­ципно не ми се коментират теми, кои­то не помагат на Левс­ки. Живеем в демок­ратична държава и всеки има право на мнение. Историята е показала, че който и да бъде в челото на клуба, винаги ще има и „за" и „против" него", каза Папазов.

Припомняме, че за­ради финансовата кри­за от „Герена" си тръг­на цял куп футболисти - Нуно Рейш, Милан Миятович, Дени Алар, Филипе Нашименто, Мар­тин Райнов, Деян Лозев, Живко Мила­нов, Хали Тиам, Фран­ко Мазурек и Станис­лав Костов.

Очаква се скоро и вратарят Георги Гео­ргиев да скъса дого­вора си с клуба. Ве­роятно Левски ще си върне младия страж Петър Иванов, който беше пратен под наем в Нефтохимик, за да компенсира напуска­нето на национала. Възможно е и друг юноша - Николай Кръстев, да поеме об­ратно към „Герена".

Локомотив (София) подкрепи Спас Делев

„На 36 години Спас Делев може би е по-добър от всякога“, пишат от клуба

8888.bg и „Феникс на доброто“ с коледен жест към децата от ЦНСТ и ДСХ „Сем. д-р Калинкови“ – Самоков

Дарението включва основни храни от първа необходимост, подбрани с грижа за ежедневните нужди на децата

Добруджа остана без треньор в последния ден на 2025 година

Новакът в efbet Лига Добруджа официално се раздели по взаимно съгласие със старши треньора Атанас Атанасов.

Феновете на Левски избраха шедьовър на Майкон за гол на годината (ВИДЕО)

Вижте го на видеото

Лудогорец картотекира Дуа за Лига Европа

Лудогорец ще направи поне една промяна в картотеките на УЕФА за участието в Лига Европа.

Агентът на Марин Петков бил в София

Агентът на Марин Петков - Едуардо Мариньо, е бил наскоро в София. Мениджърът е провел среща с играча.