Представиха Марселиньо в новия му отбор

Представиха Марселиньо в новия му отбор

"Вече официално съм футболист на Витория", написа бразилецът

 Бившата звезда на Лудогорец Марселиньо вече официално има договор с друг отбор. Става дума за бразилския Витория, където Марсело ще продължи да се състезава, след като не успя да се разбере за нов договор с Лудогорец.

Марселиньо пристигна в Разград през лятото, в което отборът влезе в Първа лига и бе част от всички 9 титли на шампионите.

Сега треньор на Марселиньо ще бъде Бруно Пивети, който работи с играча в Лудогорец. Пивети пристигна с Пауло Аутори, а след това работи и с Тони Здравков, след като Аутори напусна Лудогорец.

"Вече официално съм футболист на Витория, имам договор и съм много щастлив. Предизвикателството предстои", написа Марселиньо в Instagram.

Томас Мюлер вкара два гола при победа на Ванкувър

Над ФК Торонто

Иран се оттегля от Мондиал 2026?

„След днешните събития и атаката на САЩ, едва ли можем да очакваме участие на Световното първенство", каза Мехди Тадж

ФИФА следи кризата в Близкия изток

Световната футболна централа ФИФА следи събитията в Иран, след като Съединените щати предприеха военен удар срещу страната, заяви генералният секретар на ФИФА Матиас Графстрьом.

Марин Петков наниза блестящ гол в Саудитска Арабия (ВИДЕО)

Марин Петков отбеляза първия си гол с екипа на Ал-Таавон

Мюлер: Германия не е фаворит за Световното

Германският национален отбор не е сред основните претенденти за световната купа това лято, защото на отбора му липсват стабилна основа и постоянство, заяви нападателят Томас Мюлер.

Божидар Краев вкара гол за победа на Уестърн Сидни Уондърърс (ВИДЕО)

Българинът остана на терена почти до края на двубоя