Берое спря трансферите в хърватски клуб

Берое спря трансферите в хърватски клуб

Интер Запрешич не може да картотекира нови попълнения до 2022 година

ФИФА стопира трансферите на Интер Запрешич, тъй като хърватският клуб не се е издължил на Берое относно привличането на Борислав Цонев.

Интер взе халфа през зимата на 2019 година, след като активира откупната клауза в договора на футболиста със старозагорци.

В крайна сметка хърватите не са изплатили цялата сума по трансфера на Цонев и им е наложено наказание. Интер Запрешич не може да картотекира нови попълнения за три трансферни прозореца.

Борислав Цонев пък се чака да даде отговор на Левски да се завърне на "Герена".

Джон Тери купува клуб в Англия

Бившият капитан на Челси ще стане собственик на Колчестър Юнайтед

Ас на ПСЖ се върна в строя за реванша с Ливърпул

Брадли Баркола е на линия за четвъртфинала в Шампионска лига

Аркенал гони Артета, ако не стане шампион

Напрежението около мениджъра на Арсенал нараства, въпреки че сезонът за тима на Микел Артета все още предлага реални възможности.

Интер с шампионски обрат от 0:2 до 4:3, дръпна с 9 точки на върха (ВИДЕО)

Тюрам и Дъмфрис се разписаха по 2 пъти, за да отчаят домакина Комо

В Италия: Български талант спаси Бари в последните секунди

Стелиян Стоянов вкара в самия край срещу Козенца в първенството Примавера

Християн Петров влезе от пейката при тежка загуба на Хееренвеен

Българският национал Християн Петров влезе от резервната скамейка при загубата на своя Хееренвеен с 0:3 в гостуването срещу АЗ Алкмаар от 30-ия кръг на нидерландската Ередивизи