Здравков взима при мъжете талант от ДЮШ на Ботев Bp

Здравков взима при мъжете талант от ДЮШ на Ботев Bp

Наставникът няма да мо­же да разчита на половин от­бор срещу бившия си отбор Лудогорец

 Старши треньорът на Бо­тев Bp Антони Здравков обя­ви, че талант от местната школа ще бъде изпробван в мъжкия тим. Става дума за Мирослав Маринов, който е на 16 години.

"Взехме няколко момчета от школата на подготовка. Мнението ми е, че тук е изпу­снат краят с детско-юноше­ския футбол и ще е нужно мно­го време, за да се навакса изо­ставането. От 8 месеца съм във Враца и имам поглед върху нещата. Мога да отлича само едно дете - Мирослав Мари­нов. Този тийнейджър работи всеки ден с мисълта да расте и да се развива във футбола и смятам, че през новото пър- венство ще получава шанс да играе в мъжкия отбор, защото го заслужава", каза в интервю пред "Конкурент" Здравков.

Той припомни, че още двама възпитаници на местната школа - вратарят Христо Митов и полузащитникът Юлиан Ненов, попадат в сметките му за новото първенство.

Наставникът на Ботев Вра­ца Тони Здравков няма да мо­же да разчита на половин от­бор срещу бившия си отбор Лудогорец в срещата от пър­вия кръг.

Ивайло Михайлов изтърпя­ва наказание от миналото първенство. От вчера в тре­нировките на Ботев се вклю­чиха трима от контузените и пропуснали голяма част от подготовката - Христо Златински, Чавдар Ивайлов и Вла­дислав Узунов. Бразилецът Том, който не игра в контролата с Кариана, тренира с от­бора от началото на седмица­та. Всички те до последно ще са под въпрос и едва ли ще по­могнат кой знае колко срещу разградчани.

Ивета Банкова-Стоянова: Домакинството на EURO U19 е огромно признание от УЕФА

"Това решение на УЕФА показва ясното доверие към Българския футболен съюз", каза тя

Левски с катастрофални показатели срещу топ 8

Интересна статистика

Лудогорец пусна билетите за домакинството на Славия

Срещата е в понеделник

Херо иска Ботев Пд да задържи гръцки защитник

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров държи гръцкият защитник Константинос Балоянис да остане в отбора.

БФС обяви съдийските назначения за двете дербита във Варна

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за мачовете от предстоящия 19-и кръг в Първа лига.

Неделев пропуска мача в "Надежда"

Халфът на Ботев няма да играе срещу Локомотив

Берое пусна билетите за домакинството на Септември

Срещата е в неделя

Аржентинци връщат нападател на Лудогорец

Матиас Тисера е под наем в Уракан

Херо готви чистка в Ботев Пловдив

Димитър Димитров иска Балоянис да остане