Йозил се запъна: Не смята да си тръгва от Арсенал

Йозил се запъна: Не смята да си тръгва от Арсенал

Контрактът му е до юни 2021 година

Офанзивният халф на Арсенал Месут Йозил изрази намерението си да се бори за своето място в състава на "артилеристите", въпреки че беше напълно зачеркнат от мениджъра Микел Артета след рестарта на Висшата лига през юни.
 
Според медиите на Острова Йозил вече няма бъдеще на "Емирейтс" и ръководството на клуба се опитва всячески да се освободи от бившия германски национал и огромната му заплата в размер на 350 хиляди паунда на седмица, но самият Йозил няма намерение да си тръгва. Контрактът му е до юни 2021 година.
 
"Моята позиция е ясна - аз съм тук до последния ден от договорката ни и ще давам всичко за клуба. В миналото съм показвал, че мога да се завръщам в тима и отново ще го направя. Аз ще реша кога да си тръгна, а не други хора", коментира Йозил, който за последно игра за "артелеристите" на 7 март.
 

"Очевидно ситуацията е трудна, но аз обичам Арсенал, обичам да работя тук, обичам хората в клуба, обичам и Лондон, който е мой дом. Каквото и да се случи в последните два сезона, аз съм оставам силен психически и съм щастлив. Никога не се предавам. Искам да помагам на отбора си и ще се боря за това. Когато съм здрав, знам на какво съм способен на терена", допълни той.  

Шампионски старт на ПСЖ в Шампионска лига (ВИДЕО)

Носителят на трофея прегази Аталанта пред погледа на Неймар

Байерн се възползва от грешките на Челси за победа (ВИДЕО)

“Баварците” продължават победния си ход през сезона

Шоу без победител в Прага (ВИДЕО)

Дебютантът Бодьо взе точка от Славия

Пафос оцеля с 10 души при гостуването на Олимпиакос (ВИДЕО)

Дебютантът в ШЛ с първа точка за кампанията си

Моуриньо лети за Португалия за разговор с Бенфика

Не планирах да бъда безработен до края на сезон, призна Специалния

Нова късна драма за Ливърпул, Симеоне беснее (ВИДЕО)

Ван Дайк спаси "червените" на Анфилд

Флик преди Нюкасъл: Няма да е лесен мач

Наставникът на Барселона говори за утрешния мач на тима в ШЛ

Владимиров с нов мач за дубъла на Милан (ВИДЕО)

"Росонерите" въртят 2:2 с Леон

Донарума със силни думи по адрес на Гуардиола

Бях много ясен, желанието ми беше да дойда тук, обяви вратарят