Ще успее ли Бруно Акрапович в ЦСКА?

28 септември 2020 16:16 Христо Иванов

Талантливият петрички борец Стоян Денишев с бронзов медал в Сливен

В продължение на три дни в град Сливен се проведе републиканско първенство за юноши до 20 години. В него взеха участие 40 отбора от цяла България. От спортен клуб по борба Беласица Петрич взеха участие двама състезатели, водени от международния съдия по борба първа категория Людмил Кандиларов. Макар и с тежка контузия, /разбита глава от полуфиналния двубой/ състезателят Стоян Денишев в категория 61 кг победи с туш представителя на домакините и зае трето място и бронзов медал. В категория 53 кг Апостол Денишев се класира пети в крайното класиране.
Средствата за участие на двамата петрички борци осигури лично президента на клуба Иван Сотиров.
„Очакваме покана за участие в ново състезание”, сподели старши треньорът на СКБ Беласица Цветан Христов.