Филип Кръстев: Трябва да се върнем там, където ни е мястото

Филип Кръстев: Трябва да се върнем там, където ни е мястото

„Загорчич е невероятен треньор, надявам се с Тарханов да постигнем още по-добри резултати“

„Чувството е прекрасно, след доста време успяхме да покажем отново нашата игра и да победим!“

Думите са на таланта Филип Кръстев, който реализира единствения гол за успеха на Славия над Царско село с 1:0. Победата бе първа за „белите“ от началото на сезона.

„Получих много добро центриране и успях да отбележа с глава. Очаквах топката да дойде така. Бях непокрит и знаех, че ще дойде на главата ми“, каза националът.

„Искам да поздравя отбора. Бяхме в малка криза и тази победа е много важна за нашия тим. Тя ще ни даде един тласък за бъдещето. Ние сме същият отбор от миналата година и просто трябва да се върнем там, където ни е мястото. Първо искам да кажа, че Златомир Загорчич е един невероятен треньор и е малко тежко, че той си тръгна. Надявам се с Александър Тарханов да работим добре и да постигаме още по-добри резултати."

Тодор Симов: Най-важни бяха желанието и характерът

Старши треньорът на Ботев Враца — Тодор Симов, изрази впечатленията си след минималната победа над Локомотив София като гост в „Надежда“.

Феновете на ЦСКА преди дербито (СНИМКИ)

"Червените" ще са по-малобройни на "Васил Левски"

Левски изненада привържениците си с дигитална програма, посветена на дербито с ЦСКА

От Левски по пореден път изненадаха приятно феновете си, като им предлагат дигитална програма, която е посветена почти изцяло на дербито с ЦСКА.

Ботев Враца удари Локомотив Сф в Надежда

Гостите биха биха с 1:0

Феновете на Левски с тежък ескорт до стадиона (СНИМКИ)

"Сините" тръгнаха малко след 13 часа

НА ЖИВО: Левски - ЦСКА (СЪСТАВИ)

Проблем за Веласкес, Ради Кирилов с контузия

Спорове още преди старта на Общото събрание в атлетиката

Днес се провежда Общо събрание на Българската федерация по лека атлетика, на което трябва да бъдат избрани нов Управителен съвет и председател.

Защитник на Локо Пд с първа повиквателна за националния на Венецуела

Десният защитник на Локомотив (Пловдив) Адриан Кова получи първа повиквателна за представителния национален отбор на Венецуела по футбол, съобщиха "черно-белите".

ЦСКА с Турицов срещу Левски

"Червените" обявиха групата си за мача