Катрин Тасева спечели контролното в многобоя, в зала "Арена Армеец"

Катрин Тасева спечели контролното в многобоя, в зала "Арена Армеец"

Тя бе най-добра и на четирите уреда

Катрин Тасева стана първа в многобоя на контролното на националките по художествена гимнастика в „Арена Армеец“. Тя бе най-добра и на четирите уреда – обръч, топка, бухалки и лента.

Втора се нареди Татяна Воложанина, следвана от Вая Драганова. Боряна Калейн не взе участие, защото лекува травма.

Надпреварата бе закрита за медиите, заради взетите противоепидемични мерки. 

Иван Пашов поиска прозрачност при разпределението на парите за клубовете в Пловдив

По думите му в тази сфера има проблеми и е необходимо да има ясни критерии

Кърстри Ковънтри прие Весела Лечева на първа официална среща в МОК

Новото ръководство на БОК вече показва различно управление – открито и с амбиция за развитие. Това заяви екипът на президента на МОК Кърсти Ковънтри, който провежда от сутринта разговори с делегацията на БОК, водена от председателя Весела Лечева.

Промени на върха във водната топка

Председателят на Управителния съвет на Българска федерация по водна топка - Дарий Дановски няма да се кандидатира за нов мандат начело на централата.

Цанко Цанков преплува Ламанша

Българският плувец Цанко Цанков преплува Ламанша от Англия до Франция за 9 часа и 21 минути, без да спира.

Фантастичен Цанко Цанков преплува и Ла Манша

Цанко Цанков преодоля едно от най-великите предизвикателства на планетата

Матю Бренън спечели втория етап от Обиколката на Испания

Британецът с първа победа в голяма обиколка