И Джошуа потвърди: Битката с Кубрат е на 12-ти декември

И Джошуа потвърди: Битката с Кубрат е на 12-ти декември

Двубоят ще е в O2 Арена в Лондон

 Вече няма никакво съмнение, че мач между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа ще има.

След като преди няколко дни Кобрата официално обяви, че ще се изправи срещу световния шампион в тежка категория на 12 декември в Лондон, днес дойде потвърждение и от самия Джошуа.

Договорът между двете страни е факт, а двубоят ще се състои в "О2 Арена" в английската столица. 

Мартин Петков защитава пояса си отново срещу испанец

Първа защита на шампионския си пояс в категория до 70 кг ще има Мартин Петков.

Министър Димитър Илиев: През годините „Рамус София Оупън“ се утвърди като едно от най-престижните и мащабни събития по таекуондо в региона

Зам.-кметът на София Десислава Желязкова, посланикът на Република Корея у нас Донг-бе Ким и 11-годишният Андрей Пенчев, многократен шампион от български и международни олимпиади по математика, също приветстваха състезателите

Габриела Димитрова с първи медал от Голям шлем по джудо

На турнира България е представена от осем мъже и три жени

Федерацията по борба контраатакува

Управителният съвет на Българската федерация по борба (БФ Борба) ще изпълни стриктно всичките си законови ангажименти, свързани с внесената подписка за свикване на извънредно Общо събрание, съобщиха от пресслужбата на федерацията.

В Барселона си отдъхнаха за Жоан Гарсия

Стражът беше заменен принудително срещу Нюкасъл

Разкритие: Ще има битка между Тайсън Фюри и Антъни Джошуа

Британските боксьори отново на ринга