Българи спечелиха турнир в Румъния

Българи спечелиха турнир в Румъния

Динев и Нестеров станаха шампиони на двойки в надпревара от ITF

Динко Динев (ТК "Авеню", гр.Бургас) и Пьотр Нестеров (ТК "Черно море Елит ", гр.Варна) спечелиха титлата по двойки на турнира за юноши и девойки от трета категория на ITF в Констанца (Румъния).

Във финалната среща Нестеров и Динев победиха със 7-6(2), 7-5 Алин Фату от Румъния и Педро Роденас от Испания.

На сингъл българското участие приключи на четвъртфиналите.

При юношите Самуил Конов (ТК "Приста 2011", гр.Русе) загуби с 1-6, 3-6 от Петър Тодорович от Сърбия.

При девойките Катерина Димитрова (ТК "Пловдив 1981", гр.Пловдив) падна с 5-7, 6-1, 0-6 от Розалия Грушинска от Полша.

Коко Гоф елиминира в три сета Белинда Бенчич в Маями

Американката Коко Гоф се класира за полуфиналите на силния тенис турнира в Маями, след като трудно преодоля Белинда Бенчич от Швейцария в три сета - 6:3, 1:6, 6:3 за два часа и 15 минути на корта.

Синер разочарова домакините в Маями (ВИДЕО)

Яник Синер огорчи домакинската публика на турнира от сериите “Мастърс” в Маями, след като в мач от 1/8-финалите победи американеца Алекс Микелсен със 7:5 7:6(4) за 101 минути.

Иржи Лехечка “разплака” домакините в Маями (ВИДЕО)

Чехът победи Тейлър Фриц за място на 1/4-финалите

Един от най-добрите приятели на Алкарас сломи екзекутора му в Маями (ВИДЕО)

Квалификантът дори спаси мачбол и се класира за 1/4-финалите

Нестеров остана на крачка от финала в Гърция

Нестеров загуби от шестия в схемата Бувайсар Гадамори

Кузманов се класира за втория кръг в Хърватия

След победа над босненец