Балъков: Очаквам да победим Славия, няма да подценим съперника

Балъков: Очаквам да победим Славия, няма да подценим съперника

"Отборът показва това, което искаме от него", заяви главният мениджър на ЦСКА 1948

 Главният мениджър на ЦСКА 1948 Красимир Балъков заяви, че очаква неговият тим да победи Славия в предстоящия мач помежду им. Срещата е в неделя от 12:30 часа на Националния стадион "Васил Левски".

 
Балъков бе категоричен, че неговите играчи няма да подценят "белите", които от началото на сезона се представят доста колебливо и заемат предпоследното 13-то място в efbet Лига. 
 
"Очаквам да запишем победа срещу Славия.  Не може да се говори за подценяване. Те са изключително силен съперник. Не само победата, която направиха в последния мач. Имаха проблеми в началото на първенството, но ние сме наясно със силните им страни. Надявам се да ги неутрализираме и да играем нашия футбол, който искаме да практикуваме и края на мача да се поздравим с победа".
 
"Отборът показва това, което искаме от него. Влезе много силно в мача за Купата. Това е най-хубавото от това, което се получи. Мачът ни даде възможност да пуснем трима млади футболисти и да им дадем възможност да опитат от мъжкия футбол. Смяната на един треньор има реакция. Славия познава Тарханов, както и обратното. Това попромени самочувствието и желанието за промяна в тях се вижда. Мачът няма да бъде лесен, но ние имаме собствени цели и искаме да побеждаваме всеки мач. Камбуров го спестихме в мача с Враца. Сега се чувства в много добро състояние, тренира с отбора и с него няма да имаме проблем. Георги Русев е проблемът с контузените футболисти. Радостно е, че Чочев и Орачев, който направи 90 минути за Купата, са в добро състояние. Имаме избор за този мач, няма проблеми" обясни той.
 
Балъков също така коментира и загубите на ЦСКА и Лудогорец на старта на Лига Европа. 
 
„За клубния ни футбол е жалко, че нито един от двата отбора не успя да победи в Лига Европа. И двата отбора са подновени с много нови футболисти в редиците си, и то те не бяха взели участие в подготовката. Пристигаха по време на игровия период, но това е картината в българския футбол. Причината е, че не можем да отговорим с финанси на другите европейски клубове. Да се обиграят в подготовката, да правят тренировки. За мен това е причината сега Лудогорец и ЦСКА София да не дават максималното, на което са способни. Стискаме палци, защото за всеки един български отбор е добре други да печелят. Това са мои виждания и по принцип винаги е добре отборите да вървят напред и да носят авторитет на футбола ни, който не се котира така в Европа", заяви той.
Байер Леверкузен изненада Манчестър Сити в Англия (ВИДЕО)

Байер (Леверкузен) изненада Манчестър Сити, като го победи като гост с 2:0 в двубой от петия кръг на основната фаза в Шампионската лига.

Рекордни премии в ЦСКА за боя над Левски

По-големи финансови стимули са раздавани само при успехи в Европа

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Байер Л 0:2 (ВИДЕО)

Следете с NOVSPORT.COM

България U16 завърши 2:2 с Унгария

Юношеският национален отбор на България до 16 г. завърши наравно 2:2 при гостуването си на Унгария в приятелски мач.

Левски тренира едноразово за Септември

Треньорът на Левски Хулио Веласкес реши състава да тренира по веднъж на ден преди домакинството на Септември от 17-ия кръг на efbet лига.

България до 16 години и Унгария не се победиха в контрола

Срещата предложи четири гола

БФС обяви съдийските наряди за кръга в efbet Лига

Георги Кабаков ще ръководи Лудогорец - Ботев (Враца)

Лудогорец призова: Всички на стадиона!

“Орлите” канят феновете си да ги подкрепят за мача със Селта

Ботев (Пд) е застрашен с лишаване от домакинство

Вижте всички наложени санкции от Дисциплинарната комисия след кръга