Двама българи попаднаха в полезрението на Локомотив (Пловдив)

Двама българи попаднаха в полезрението на Локомотив (Пловдив)

Имената им се пазят в тайна

 Ръководството на Локомотив (Пловдив) вече мисли за зимна селекция. Двама млади български футболисти са попаднали в полезрението на "смърфовете", пише "Тема спорт". 

 
Засега от "Лаута" не разкриват повече подробности за тях, но ще продължат да ги следят изкъсо през есенния дял на първенството. 
 
Спортният директор Георги Иванов вече е дал зелена светлина за евентуалното им привличане. 
 
Локомотив продължава и със селекцията в движение. "Смърфовете" чакат на проби германеца от хърватски произход Степан Вего.
Завърши Коледният детски турнир на ЗС на БФС – София

В рамките на два празнични дни зала ДИТ – Драгалевци се превърна в сцена на радост, уважение и споделено коледно настроение

Стоилов: Всички в клуба преследваме европейската мечта

"Играхме добре 70 минути", каза Мъри след победата над Газиантеп

Камен Алексиев е новият председател на Зоналния съвет на БФС – Велико Търново

Камен Алексиев е новият председател на Зоналния съвет на БФС – Велико Търново

Съдийска Коледа

Коледният турнир за най-малките футболни таланти, родени през 2018 г., се превърна в истински празник на усмивките, емоциите и любовта към играта!

Левски взима Соле от Славия, включва Фабиен в сделката

Левски може да подсили халфовата си линия със звездата на Славия Исак Соле, който наскоро преподписа с "белите" до лятото на 2027 г

Хьогмо изостави Лудогорец преди мача за Купата на България

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо няма да води отбора в предстоящия днес мач срещу Септември от турнира за Sesame Купа на България, обявиха от клуба

ЦСКА представи мобилното приложение "MyCSKA"

ЦСКА представи новото си официално мобилно приложение - MyCSKA

Портланд победи Голдън Стейт в НБА въпреки 48 точки от Стеф Къри

Вижте резултати от НБА

ЦСКА чака защитник до дни

ЦСКА очаква да се подсили с ляв защитник от португалското първенство в близките дни.