РАЗГРОМ: Атлетико (Мадрид) не пожали Кадис и го изпрати с 4 гола у дома

Жоао Феликс бе точен на два пъти, Суарес също се разписа

Атлетико (Мадрид) постигна убедителен успех с 4:0 над Кадис в среща от 9-ия кръг на Ла Лига, която се игра на стадион "Уанда Метрополитано" в испанската столица.

Домакините обезличиха тотално своя опонент и съвсем заслужено стигнаха до категоричната победа.

След спечелените три точки отборът на Диего Симеоне е втори в класирането, като успя да се изравни с лидера Реал Сосиедад. И двата тима имат по 17 точки в актива си.

Жоао Феликс даде начало на голеадата, след като в 8-ата минута засече подаване на Йоренте в наказателното поле и вкара в опразнената врата, а преди това стражът на гостите бе излязъл неразчетено и направи фрапантна грешка.

В 22-ата минута самият Йоренте удвои, след като се възползва от много груба грешка на противников бранител в наказателното поле и му отне топката, а след това с удар в близкия ъгъл реализира.

За класическия резултат точен бе Суарес в 51-ата минута.

Феликс намери уругваеца сам срещу вратаря и той не сгреши, за да вкара за класиката.

Крайният резултат пък бе оформен от Феликс в 90-ата минута на срещата.

Швецкият футбол отказа да въведе VAR

Търсенето на треньор не може да разсея Байерн преди мачовете с Реал М, смята Тухел