Халф избяга от Левски заради неизплатени заплати

Халф избяга от Левски заради неизплатени заплати

Спортно-техническата комисия към БФС информира за разтрогнатия му договор

Левски изпусна един от талантите си. 17-годишният Мартин Хайдаров си тръгна от "Герена" заради неплатени заплати. Това стана ясно от съобщението на Спортно-техническата комисия към БФС, която информира за разтрогнатия му договор. Халфът е основен играч в старшата възраст на Левски, а също така е викан и в мъжкия тим. През септември той взе участие в контролата на първия отбор срещу Витоша (Бистрица), завършила 1:1.

 
Решението на СТК:
 
"СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от футболния клуб на Мартин Христов Хайдаров състезател на ПФК Левски София, считано от 30.10.2020 година: Заинтересованите страни може да подадат молба за определяне вида на причината за предсрочно прекратяване на договора до Комисията за договорната стабилност при БФС в срок до 30 дни от предсрочното прекратяване на договора съгласно чл. 38, ал.6 от Правилника за договорите и трансферите на футболистите в системата на БФС.
 
Другите решения на СТК:
 
ФК Септември Симитли ще изтърпи наказанието "лишаване от домакинство" наложено от ДК при БФС,  на стадион Христо Ботев гр. Благоевград.

Поради заетост на стадион Хр. Ботев – Благоевград, срещата от ХIV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК Симитли и ПФК Нефтохимик Бургас  1962 “ Бс – ще се играе на 20.11/петък/2020 г. от 14.00 часа, вместо на 21.11/събота/2020 г от 14.30 часа.

Поради заетост на стадион Хр. Ботев – Благоевград, срещата от ХVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК Симитли и ФК Миньор Пк – ще се играе на 04.12/петък/2020 г. от 14.00 часа, вместо на 05.12/събота/2020 г.
Завърши Коледният детски турнир на ЗС на БФС – София

В рамките на два празнични дни зала ДИТ – Драгалевци се превърна в сцена на радост, уважение и споделено коледно настроение

Стоилов: Всички в клуба преследваме европейската мечта

"Играхме добре 70 минути", каза Мъри след победата над Газиантеп

Камен Алексиев е новият председател на Зоналния съвет на БФС – Велико Търново

Камен Алексиев е новият председател на Зоналния съвет на БФС – Велико Търново

Съдийска Коледа

Коледният турнир за най-малките футболни таланти, родени през 2018 г., се превърна в истински празник на усмивките, емоциите и любовта към играта!

Левски взима Соле от Славия, включва Фабиен в сделката

Левски може да подсили халфовата си линия със звездата на Славия Исак Соле, който наскоро преподписа с "белите" до лятото на 2027 г

Хьогмо изостави Лудогорец преди мача за Купата на България

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо няма да води отбора в предстоящия днес мач срещу Септември от турнира за Sesame Купа на България, обявиха от клуба

ЦСКА представи мобилното приложение "MyCSKA"

ЦСКА представи новото си официално мобилно приложение - MyCSKA

Портланд победи Голдън Стейт в НБА въпреки 48 точки от Стеф Къри

Вижте резултати от НБА

ЦСКА чака защитник до дни

ЦСКА очаква да се подсили с ляв защитник от португалското първенство в близките дни.