Решенo! Australian Open ще стартира със седмица или две закъснение

Решенo! Australian Open ще стартира със седмица или две закъснение

"Има няколко възможни дати в календара", заяви министърът на спорта и туризма Мартин Пакула.

Откритото първенство по тенис на Австралия най-вероятно ще бъде отложено със седмица или две заради продължаващите преговори между организаторите и правителството в щата Виктория.

"Има няколко възможни дати в календара", заяви министърът на спорта и туризма Мартин Пакула.

"Четох някъде, че може би турнирът ще бъде отложен за седмица или две и това ми се струва като най-вероятния сценарий, но не и като единствената опция. Както знаете, турнирът в Париж бе отлаган с месеци, а Уимбълдън изобщо не се състоя. Мисля, че при нас става въпрос просто за кратко отлагане".

Премиерът Дан Андрюс добави, че откритото първенство на Австралия ще се състои, но играчите ще трябва да преминат карантина. 

Иван Иванов ще играе в четвъртфиналите в Тарагона

Младият български тенисист Иван Иванов се класира за четвъртфиналите на турнира на клей в Тарагона, Испания, с награден фонд 30 хиляди долара

Арина Сабаленка се класира за полуфиналите на тенис турнира в Маями

Арина Сабаленка се класира за полуфиналите на тенис турнира УТА 1000 на твърди кортове в Маями (САЩ).

ХУДИНИ!? Артур Фис с магичен обрат на “Мастърс”-а в Маями (ВИДЕО)

Французинът спаси четири поредни мачбола и достигна първи полуфинал на подобно равнище

Шиникова и Иванова с успешно начало в Египет

Двете българки преодоляха първия кръг

Рибакина отново сломи Пегула и е на полуфинал в Маями (ВИДЕО)

В този случай шампионката от Australian Open трябваше да прави обрат

Кузманов отпадна в Хърватия

Втората ракета на България загуби във втория кръг на сингъл на тенис "Чалънджър"