Байер не можа да пречупи Херта в Леверкузен (ВИДЕО)

Серията от 5 победи на „аспирините“ приключи с нулево реми

Поредицата от пет победи на Байер (Леверкузен) завърши днес с домакинско реми 0:0 срещу Херта (Берлин) в мач от 9-ия кръг на германската Бундеслига.

Така “аспирините” пропуснаха възможността да заемат второто място във временното класиране и вече са трети, изпреварвайки Борусия (Дортмунд).

Възпитаниците на Петер Бос имаха териториален превес през по-голямата част от срещата, особено през второто полувреме, но в крайна сметка не успяха да се възползват и да стигнат до успеха.

Това можеше да се случи и в добавеното време, когато капитанът Ларс Бендер засече с глава от близка дистанция, но не улучи вратата.

След ремито Байер събра 19 точки, докато Херта има едва 8 в своя актив и заема 13-ата позиция във временното класиране.

Ас на Лайпциг е с тежка травма, ще пропусне Евро 2024

Австрийският национал няма да може да играе в надпреварата

Щутгарт постави Байерн на колене и мечтае за второто място (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 3:1 след два късни гола

Дортмунд смачка Аугсбург, вкара цели пет гола във вратата на гостите (ВИДЕО)

Рурците показаха отлична игра

Официално: Марко Ройс си тръгва от Дортмунд (ВИДЕО)

Халфът изкара 12 години на "Сигнал Идуна Парк"

Леверкузен спаси фантастичната си серия с гол секунди преди края (ВИДЕО)

"Аспирините" измъкнаха 2:2 срещу Щутгарт

Хари Кейн не спира да чупи рекорди с екипа на Байерн (ВИДЕО)

Той постави нов личен рекорд за най-много попадения в един сезон

Байерн загря за Реал (Мадрид) с измъчена победа над Айнтрахт (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 2:1 срещу своя опонент

Лайпциг съкруши Дортмунд и отдалечи рурците от Топ 4 (ВИДЕО)

"Биковете" вкараха цели четири гола на своя опонент

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)