Торино и Сампдория взеха по точка след зрелищно равенство (ВИДЕО)

"Биковете" допуснаха обрат от 1:0, накрая оцеляха

Торино и Сампдория направиха зрелищно реми в сблъсъка помежду си от деветия кръг на Серия "А". Двубоят завърши 2:2.

"Биковете"  можеха да поведат още в 7-ата минута чрез Андреа Белоти, но попадението му бе правилно отменено заради засада. В 25-ата все пак нападателят откри резултата, засичайки центриране на Вилфрид Синго.

В началото на втората част Сампдория направи светкавичен обрат. В 54-ата минута рикошет помогна на Антонио Кандрева да напредне на скорост и да отбележи за 1:1. След това в 63-ата Кандрева изведе Фабио Куалярела зад защитата, а той с изстрел от въздуха реализира - 1:2.

Домакините обаче не се предадоха и в 77-ата минута се добраха до равенството. При центриране от корнер Суахило Мейте с глава реализира за крайното 2:2.

След равенството Торино остава на 17-а позиция с 6 точки. Сампдория пък заема 11-а позиция с 11.