Каква драма! ЛАСК издрапа зрелищно 3:3 срещу Тотнъм с гол в последните секунди (ВИДЕО)

Двата тима сътвориха истинска голеада в Австрия

Отборите на ЛАСК Линц и Тотнъм не успяха да се победят и завършиха при зрелищното равенство 3:3 в мач от петия кръг от група J на турнира Лига Европа.

В 42-ата минута Питър Михорл откри, но в добавеното време на първата част Гарет Бейл изравни след точно изпълнена дузпа.

В 56-ата Хюн-Мин Сон направи обрата пълен, а в 84-ата минута Йоханес Егещайн изравни.

Само две след това обаче Деле Али отново даде аванс на "шпорите" след нова дузпа, но в добавеното време на двубоя Мамаду Карамоко сложи край на спора за крайното 3:3.

Антверпен е лидер в групата с две точки пред Тотнъм, като Спърс има 10 точки.