Любо Ганев и Петър Кънев се срещнаха с министър Петкова

Любо Ганев и Петър Кънев се срещнаха с министър Петкова

"Търсим и намираме нови приятели на волейбола", заяви президентът на БФВолейбол

Президентът на БФВолейбол Любо Ганев и членът на Управителния съвет Петър Кънев проведоха работна среща с министъра на енергетиката г-жа Теменужка Петкова.

"Разговорът беше изключително продуктивен", разказа Кънев за официалния сайт на федерацията.

"Търсим и намираме нови приятели на волейбола. Нашата цел е да намерим нови финансови възможности, нова логистична подкрепа. Вече имахме подобен разговор с министъра на икономиката. Благодарим им за съдействието. Първите резултати вече са на лице. Сега се случи и с г-жа Петкова. Целта е да се помага на българския волейбол. В понеделник срещите продължат с г-жа Марияна Николова, министър на туризма. Откакто станах президент на федерацията, винаги съм твърдял, че контактите са най-важното нещо", добави Любо Ганев.

"Радвам се, че намираме толкова партньори, които са готови да помогнат на българския волейбол като най-успешния колективен спорт в страната ни. Срещата с г-жа Петкова тепърва ще даде резултати."

България U18 триумфира с трофея на Балканиадата (ВИДЕО)

Младите “лъвчета” надвиха Турция във финала

Бразилски легенди ще уважат бенефиста на Теди Салпаров

Двама от най-великите волейболисти на XXI век Данте Амарал и Серджо Сантос  ще участват в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда"

България остава осма в световната ранглиста по волейбол

Мъжкият национален отбор на България завърши втората седмица в Лигата на нациите на осма позиция в ранглистата на FIVB

Алекс Николов: Ключът беше в увереността и спокойствието ни

“Много сме горди от победата днес”

Бленджини: Страхотно представяне

Селекционерът на мъжкия национален отбор по волейбол Джанлоренцо Бленджини бе щастлив след успеха срещу Украйна в Лигата на нациите

ВЕЛИКОЛЕПНО! България разби Украйна с 3:1 (ВИДЕО)

Бардаров подпечата победата с три аса от сервис