ИЗВЪНРЕДНО: Григор Димитров остана без треньор в Мелбърн

ИЗВЪНРЕДНО: Григор Димитров остана без треньор в Мелбърн

Вижте подробности

Григор Димитров остава без услугите на своя треньор - Данте Ботини, в следващите 14 дни. Аржентинецът ще изтърпи двуседмична карантина в Мелбърн, тъй като е бил в чартърния полет от Лос Анджелис, в който бяха открити две положителни проби за COVID-19.

 
По тази причина Ботини няма как да води подготовката на българина през следващите две седмици. Специалистът няма право да излиза от хотелската си стая.
 
Преди да започне участието си на Откритото първенство на Австралия, Димитров ще загрее с турнир от категория ATP 250, който също ще се проведе в Мелбърн от 31 януари до 6 февруари. 
 
Основната схема на Australian Open стартира на 8 февруари.
 
Медведев се сблъска с неприятности за успешен старт в Мелбърн (ВИДЕО)

Бившият номер едно прекара близо три часа на корта

Протежето на Джокович тръгна с победа на Australian Open (ВИДЕО)

Младият сърбин имаше своите трудности за успешно начало в Мелбърн

Първи топ 10 тенисист зад борда: Световният №8 отпадна на АО (ВИДЕО)

Контузия помрачи участието на бившия полуфиналист в Мелбърн

Гришо започва на Australian Open в удобен за нас час

Григор Димитров ще открие участието си на Australian Open по програма, която позволява срещата му да бъде проследена на живо в сравнително удобен час за зрителите в България

Елизара Янева вицешампионка в Манчестър

Елизара Янева стана вицешампионка на сингъл на турнира по тенис на твърда настилка в зала с награден фонд 40 хиляди долара в Манчестър (Великобритания).

Винъс Уилямс аут от Австралия

Олга Данилович победи 45-годишната американка Винъс Уилямс в първия кръг на Откритото първенство на Австралия по тенис.