Реклама
22 януари 2021 19:56 Пламен Димитров
ОФИЦИАЛНО: Присъдиха служебна загуба на Рома
Италианският спортен съд присъди служебна загуба на Рома с 0:3 от Специя в 1/8-финала за Купата на Италия. Причината за решението е гаф на треньорския щаб, който извърши шест вместо позволените пет смени в срещата между двата отбора. На терена Специя победи с 4:2 след продължения, а българинът Андрей Гълъбинов отбеляза първия и асистира за втория гол на тима си.
Футболистът на Рома Лоренцо Пелегрини се опита да предупреди треньора Пауло Фонсека, казвайки му, че това е шеста смяна, но наставникът на тима не го послуша.
За втори път този сезон "джалоросите" отнасят служебна загуба. Това им се случи и в първия кръг от Серия "А". Те направиха 0:0 с Верона, но в последствие бяха наказани заради недоглеждане, свързано с картотеката на Амаду Диавара.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.
Актуално
17:30 08/03 | Царско село – Славия 2:0 | ![]() |
|
20:00 08/03 | Челси – Евертън 2:0 | ![]() |
|
21:45 08/03 | Интер – Аталанта 1:0 | ![]() |
|
22:00 08/03 | Уест Хем – Лийдс 2:0 | ![]() |
|
22:00 08/03 | Бетис – Алавес 3:2 | ![]() |