В МАРОКО: Билал Бари обеща да вкара много голове за Левски

В МАРОКО: Билал Бари обеща да вкара много голове за Левски

Белгийски клуб се разминал със сделка за историята

В Мароко не пропуснаха сделката между Левски и Билал Бари, макар и по паспорт той да е французин.

Нападателят е роден в Лион, но предпочита да играе за юношеския национален отбор на африканската страна, откъдето са родителите му.

„Билал Бари познава отлично българското първенство, в което се озова през миналото лято. Току що той подписа договор с нов отбор, който ще е до лятото на 2022 година. В Монтана той успя да вкара 3 гола и да запише две асистенции. Сега обаче се кани да вкарва повече за новия си клуб Левски. Поне така гласят изявите му в социалните мрежи. Той изигра последен мач за Монтана именно срещу Левски и той бе загубен с 0:2“, коментират африканците, докато в Белгия разкриха, че местен тим е изпуснал да запише сделка за историята си.

Това обяви журналист, който следи изкъсо представянето на Моленбеек. Отборът, който се подвизава във второто ниво на футбола в страната, е тествал Билал Бари през лятото на 2019 година.

Той дори взема участие в контрола с Мехелен, но е отпратен, след като не хваща окото на треньорите.

„Жалко. Така Моленбеек пропусна да запише исторически трансфер от 25 000 евро (б.р. Монтана обявиха, че ще получат за него 50 000 лева). Той щеше да бъде и първи за историята на клуба“, твърди Мики Делбеке в „Туитър“.

Справка показва, че тимът от известното предградие на Брюксел до този момент не е осъществил продажбата на нито един футболист. Всички, които са го напуснали, са сторили това в правото си на свободни агенти.

Независимо, че доста от тях са успели да си осигурят договори с доста по-големи клубове в елита на Белгия. А преди да се пробва в Моленбеек, Бари е бил в румънския Конкордия, след което се озова в Монтана.

Венци Стефанов: Вуцов е лигльо, не бива да бъде викан в националния отбор

„По същия начин се държеше в Славия накрая“, заяви босът на „белите“

Локо (Пд) с последна тренировка преди Ботев (Враца)

Билети за мача се продават и в петъчния ден

Александър Димитров с позиция след оттеглянето на Вуцов

Вижте коментара на селекционера на България

Марто Бойчев: Надявам се ЦСКА 1948 да се върне на победния ход

Футболистът на ЦСКА 1948 бе определен за Футболист на месец септември в efbet Лига

Левски с официално съобщение за Вуцов

ПФК Левски застава твърдо зад Светослав Вуцов и решението му

Потвърдено: Светослав Вуцов се оттегля от националния отбор

„Заявявам публично желанието си временно да се оттегля“, съобщи вратарят на Левски

Зам.-министър Георгиев приветства партньорството между Каляри, Ботев СB и български училища

Това сътрудничество обединяваме опит, традиции и модерни методики в полза на младите хора, каза Теоргиев

Спартак (Варна) запазва лиценза

Във Варна 180 000 лева вече са осигурени за футболния „Спартак“ от кампанията за спасяването на клуба.

Каляри подписа договор за сътрудничество с Ботев София,  57-о СУ и училище по математика „Питагор“

Подобен договор между спортен клуб от международен ранг и български училищни институции се подписва за първи път у нас