Мартин Атанасов заби 30 точки при победа №22 на Зираатбанк

Мартин Атанасов заби 30 точки при победа №22 на Зираатбанк

Тимът на българина е втори в класирането кръг преди края на редовния сезон

 Националът Мартин Атанасов и тимът на Зираатбанк (Анкара) постигнаха 22-а победа в турската Лига. Волейболистите на Джампаоло Медей се наложиха като домакини над Истанбул ББСК с 3:1 (25:19, 25:12, 30:32, 25:23) в мач от 29-и кръг. 

 
Зираатбанк е втори в таблицата с 66 точки (22 победи, 4 загуби), съперникът е 15-и с 23 точки (7 успеха, 20 поражения). 
 
Мартин Атанасов бе на чудесно ниво, като се разписа с 30 точки (3 аса, 2 блокади). 27 точки реализира Вутер Тер Маат (3 аса, 3 блокади), Маартен ван Гардерен добави 19 точки (4 блокади). За тима от мегаполиса Демирхан Дурул завърши с 16 точки (4 блокади), с 15 точки приключи Оузхан Дорулук (2 блокади). 
 
В последния двубой от редовния сезон Атанасов и съотборниците му срещат Спор Тото, като срещата е на 28 февруари (неделя). 
Александър Николов е в Идеалния отбор на втората седмица на ВНЛ

Той бе сред най-резултатните в Бургас

Националният отбор по волейбол за мъже до 19 г. с три контроли срещу Бразилия

Мирослав Живков взе група от 17 волейболисти

Любо Ганев: Доволен съм от представянето на отбора

Президентът на Българска федерация по волейбол (БФВ) Любомир Ганев направи равносметка на представянето на националния отбор по време на мачовете в Бургас.

Любо Ганев: Няма как да не съм доволен от момчетата, целта е постигната

Президентът на БФ по волейбол коментира представянето на националния тим

Украйна надви България с 3:1 гейма в последния мач в Бургас (ВИДЕО)

Националите ни спечелиха първата част, но допуснаха обрат

Алекс Николов към Мони: Оправяй се бързо, трябваш ми!

Волейнационалът Александър Николов написа послание към брат си Симеон, който по време на мача с Турция в Бургас се контузи

Волейболна легенда: Атмосферата в "Арена Бургас" е идеална

„Националите показват, че могат да влязат в осмицата“, смята Димитър Златанов

Обявиха състоянието на Симеон Николов

Аут е за две седмици

Симеон Николов няма фрактура

Волейболистът ще отсъства 2-3 седмици, под въпрос е за турнира в Полша