Григор се лекува с Лолита в Маями

Григор се лекува с Лолита в Маями

Очаква се Гришо да се върне на корта в Акапулко

 Григор Димитров и приятелката му отново са заедно, но от другата страна на океана.

Българската звезда в тениса и Лолита Османова избраха за почивка луксозния комплекс St Regis Bal Harbour Resort в Маями Бийч. Мястото във Флорида е известно с просторните си апартаменти, басейните и многобройните заведения.

След откритото на Австралия Димитров се възстановява от контузията в кръста, заради която загуби от Аслан Карацев (Рус) на 1/4-финал. Най-вероятно следващият му турнир ще е направо в Акапулко. В мексиканския курорт миналата година бе и последният му мач преди прекъсването на сезона заради пандемията от коронавирус.

Григор и Лолита бяха заедно и в Мелбърн, като рускинята замина за Зеления континент, за да бъде при любимия си.

Наоми Осака на крачка от дебютен финал на трева (ВИДЕО)

Бившата номер едно се класира за полуфиналите в Бад Хомбург

Джак Дрейпър с полуфинал в Ийстбърн (ВИДЕО)

Голямата надежда на Великобритания намира формата си в навечерието на Уимбълдън

Нестеров с нова победа и полуфинал в Пловдив

Българинът преследва първа “Чалънджър” титла

Григор Димитров загуби на 1/4-финал в Майорка (ВИДЕО)

Българинът отстъпи пред втория поставен в схемата

Джордж Лазаров на четвъртфинал в Сърбия

Джордж Лазаров достигна до четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей за мъже в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.

 От "Уимбълдън" разорачовани от протеста на тенисистите

Организаторите на турнира по тенис от Големия шлем „Уимбълдън“ са „изненадани и разочаровани“ от планирания протест на играчите срещу размера на наградния фонд, съобщава Ройтерс.