Тунчев четка Уртадо в Перу

Тунчев четка Уртадо в Перу

"Надявам се той да внесе яснота в атаката ни", каза треньорът на Локо Пд

 Треньорът на Локомотив (Пловдив) - Александър Тунчев, даде интервю за перуанското издание elcomercio.pe, в което говори за новото попълнение на тима Паоло Уртадо. 

 
"Надявам се той да внесе яснота в атаката ни. Знам, че е много добър футболист, национал на Перу. Запознат съм с изявите му на Световното първенство в Русия. Добре е, че ще донесе опит на отбора", каза Тунчев. 
 
"Паоло има добър поглед върху играта. Той умее да намира и да използва празните пространства, както и да вкарва голове. Надявам се да донесе позитиви за атакате ни", каза още наставникът. 
 
"Нуждая се от футболист, който да е много активен в предни позиции. Ще го използвам като централен нападател, защото нашата схема на игра е с двама нападатели", добави Тунчев. 
ЦСКА продава нов на загуба

Сагер коства на "червените" 400 000 евро

Първо в NS: Български национал в радара на Арда

В Кърджали търсят нов вратар

Арда се прицели и в скалпа на ЦСКА 1948

"Сините" биха Лудогорец преди паузата

Черно море ще клати стола на Генчев

"Моряците" нямат 11 години загуба от "железничарите" у дома

Херо ще спира възхода на ЦСКА

Специалистът с дебют начело на Ботев (Пд)

Гьоко Хаджиевски: Спартак (Варна) игра по-добре

„Нормално е да не съм доволен, защото мачът ни беше в ръцете.“

Треньорът на Берое се запъна за оставка

Сагерас няма намерение да напуска

10 от Берое и ВАР спряха Спартак (Вн) (ВИДЕО)

Скука при подновяването на шампионата

Локо Сф без новата си голяма звезда на „Тича“

Новото попълнение на Локомотив София Джордан Айб няма да може да запише дебют в предстоящото гостуване на Черно море на „Тича“.