Хебър надви Струмска слава и доближи третото място (ВИДЕО)

"Зелените" вкараха два безответни гола в Радомир

Хебър победи Струмска слава с 2:0 като гост в последен мач от 20-ия кръг на Втора лига. Головете за "зелените" на Градския стадион в Радомир вкараха Октай Хамдиев (1) и Евгени Игнатов (55).

Така Хебър събра 29 точки и излезе на 4-о място във временното класиране. Струмска слава е 12-и със 17 точки.

Още преди да е изтекла и първата минута на срещата гостите поведоха. След грешка в центъра на Славата, топката стигна до Октай Хамдиев, който навлезе в наказателното поле, финтира Борислав Николов и вкара за 0:1.

В 22-ата минута опасен удар на Александър Аспарухов премина над вратата. Малко по-късно с пропуск се отличи и Евгени Игнатов.

В началото на втората част Хамдиев проби в наказателното поле и подаде към Чаворски, който от 4-5 метра не успя да се разпише.

В 55-ата минута гостите вече водеха с 2:0. След нова грешка в защитата на Струмска слава кълбото попадна в краката на Октай Хамдиев. Той подаде към Игнатов, който напредна и се разписа.