Кой ще спечели Купата на България?

02 март 2021 19:23

Aрда излъга Етър с 1:0 и продължава към 1/4-финалите

Арда победи с 1:0 Етър в сблъсъка помежду им от 1/8-финалите за Купата на България.

Гостите поведоха в 33-та минута, след като Иван Тилев се възползва от грешка на Анатоли Господинов и даде аванса на кърджалии, който се оказа достатъчен и за победата.

Иначе в 47-ата минута Преслав Боруков направи сериозен пропуск след подаване на Кольо Станев и пропусна да изравни резултата.

Малко след това Арда направи бърза контраатака, при която Господинов не излезе добре, но прехвърлящият удар на Иван Коконов не влезе във вратата на търновци.

В 72-ата минута резервата Симеон Мечев от удобна позиция стреля, но твърде слабо, за да затрудни Иван Караджов. Toва беше и последното по-интересно положение в отбора.

Етър - Арда 0:1

0:1 Иван Тилев 33