Херо: Изравителният гол обърна нещата

Херо: Изравителният гол обърна нещата

"Аз съм виновен и съм готов да си понеса отговорността", заяви треньорът на Берое след отпадането от Купата на България

 Треньорът на Берое Димитър Димитров коментира поражението от Левски с 1:3 в мач от 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

"Повратният момент беше голът, който допуснахме от прекия свободен удар, допуснахме елементарен гол, ние сме си виновни, при това положение не знам дали имаше нарушение. Аз съм виновен и съм готов да си понеса отговорността. Осем човека имаха проблеми с втората вълна на коронавируса, играехме контролни срещи с резерви и юноши, но това не е оправдание", започна Димитров.


Не трябваше да допуснем този гол от прекия свободен удар, както и червения картон, допуснахме и дузпа, при ситуация която не предвещаваше гол. Не съм говорил с Охене, имаше задържане, не се отсъди, но това не го оправдава. Трябва ни време да набавим това, което сме пропуснали. Отборът има потенциал, но много неща ни попречиха да покажем качествата и потенциала, които имаме. Остава ни първенството, където ще дадем всичко. Малко е времето за възстановяване, техните футболисти ще са по-свежи, тъй като днес те играха с втория си състав", добави той.

"Имахме огромното желание да спечели мача, исках отборът да покаже друго лице, от това, което показахме, но съм се лъгал", каза в заключение треньорът на Берое.

 
ЦСКА 1948 със “златна точка” срещу Левски в Бистрица

“Червените” спечелиха сребърните медали в efbet Лига и място в Европа

Лудогорец с пирова победа над ЦСКА - ще играе бараж

Ивайло Чочев донесе успеха в добавеното време

ЦСКА продава титуляр в Динамо (Киев)?

Лумбард Делова е пред трансфер в Динамо (Киев), съобщава украинският журналист Алекс Иванченко

Според Лудогорец Хьогомо е в отпуск извън България

Ситуацията около Пер-Матиас Хьогмо остава неясна, като норвежецът не води Лудогорец в последния мач от сезона в efbet Лига срещу ЦСКА

Илиан Илиев: Никой не знае какво ще се случва в Черно море

Наставникът на Черно море Илиан Илиев призна, че не знае нищо относно своето бъдеще или това на футболистите, чиито договори изтичат

Тунчев: Направихме всичко, което зависеше от нас

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев говори след победата над Черно море с 3:2 в последен сблъсък от efbet Лига