Героят на Байерн от финала на ШЛ напуска

Героят на Байерн от финала на ШЛ напуска

Коман е отклонил офертите за нов договор

 Халфът Кингсли Коман няма да продължи договора си с Байерн, твърди Kicker. Футболистът е отклонил предложението на клуба за продължаване на контракта.

Настоящият договор на играча е до лятото на 2023 година. "Баварците" са предложили на играча да удължат договора с три години до лятото на 2026 година. Преговорите между двете страни са спрени.

През настоящата кампания Коман има 19 мача в Бундеслигата, реализирал е 3 гола и има 9 асистенции. От играча сериозен интерес проявяват от Манчестър Юнайтед.

Задна ножица донесе точката за Тотнъм срещу Нюкасъл (ВИДЕО)

Кристиан Ромеро спаси “шпорите” в добавеното време с акробатичен удар

Барселона спря серията на Атлетико Мадрид с 3:1 на "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Каталунците остават на върха в Ла Лига, Левандовски изпусна дузпа

Ювентус не се затрудни с Удинезе и продължава за Купата на Италия (ВИДЕО)

Ювентус победи с 2:0 Удинезе на "Алианц Стейдиъм" в среща от осминафиналите в турнира за Купата на Италия

Станислав Шопов с тежка контузия, аут е до края на сезона

Българският национал Станислав Шопов получи тежка контузия, която ще го извади от игра до края на сезона

Манчестър Сити победи Фулъм в луд мач с 9 гола (ВИДЕО)

“Гражданите” бяха напът да изпуснат аванс от 5:1

Айтана Бонмати се оперира и ще отсъства пет месеца

Злощастна новина за носителката на “Златната топка”

Алегри се отърва със само един мач наказание

Треньорът на Милан - Масимилиано Алегри, беше наказан за един мач и глобен с петцифрена сума от 10 000 евро след кръга в Серия А

Алонсо търси решение за слабата форма на Реал Мадрид

“Белият балет” е в серия от три мача без победа в Ла Лига

Шефът на съдиите коментира решението в края на Милан - Лацио

Шефът на съдиийството в Италия Джанлука Роки изрази мнението си относно спорната ситуация в края на мача Милан - Лацио, който завърши с победа с 1:0 за “росонерите”