Ангел Петричев: След червения картон беше трудно, съдията подмина чиста дузпа (ВИДЕО)

Ангел Петричев: След червения картон беше трудно, съдията подмина чиста дузпа (ВИДЕО)

"Не съм доволен от резултата, можеше да си тръгнем с победа днес"

Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев коментира съдийството на Волен Чинков на мача с ЦСКА (1:1). Той заяви, че според него реферът е допусна доста грешки.

 
"Не бих коментирал играта. Като цяло не съм доволен от резултата, можеше да си тръгнем с победа днес. След ситуацията с червения картон - да, беше трудно. Съдията подмина чиста дузпа. Ако не ме лъже паметта защитникът трябваше да бъде изгонен. Ние имаме нашите претенции, вие кажете дали се е справим съдията. За мен сбърка и при картона на Сисиньо. Колегите казаха, че е имало и спестен втори жълт картон за Жеферсон. Допусна доста грешки според мен", заяви Петричев.
 
"Мина само първото полувреме от този мач. При всички случаи Лудогорец ще гони крайната победа. В Разград ще е интересен мач", добави Петричев.

Първо в NS: Гаджев се завръща в Левски

Бившият капитан на "сините" вече се е разбрал с лидера

Левски готви мощен удар

Вижте какво планират "сините"

Коледно пожелание от Монтана

ПФК Монтана отправи топли празнични поздрави към своите фенове, партньори и приятели, изразявайки признателност за подкрепата през изминалата година и пожелавайки весели празници, здраве и уверен старт на Новата година.

Ботевград вече има волейболен клуб

Нов волейболен клуб започва работа с подрастващите в Ботевград.

В Пирин заговориха за нов собственик в Коледното си обръщение

Пирин отправи послание към своите привърженици в навечерието на коледно-новогодишните празници.

Късна драма донесе победа на Буркина Фасо (ВИДЕО)

Буркина Фасо постигна драматична победа с 2:1 над Екваториална Гвинея в среща от откриващия кръг на груповата фаза на Купата на африканските нации.