Илиана Раева с остър коментар относно съдийството на Световната купа в Ташкент

Илиана Раева с остър коментар относно съдийството на Световната купа в Ташкент

Вижте какво написа тя

Президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева остана възмутена от съдийството на Световната купа в Ташкент.

Раева написа гневно послание във Facebook: "Скандално съдийство в Ташкент!!! Кога правилникът ще се прилага еднакво за всички???? Така ли ще съдийствате на Олимпиадата в Токио??? Срам!!!!!"

Татяна Воложанина се класира 9-а в многобоя, а Ева Брезалиева 24-та. Във финала на топка съдиите дадоха шеста оценка от 23,850 на Воложанина.

Цанкова с титла в многобоя при девойките в Любляна

Антоанета Цанкова взе злато в многобоя, Анастасия Пономаренко е трета при девойките в 38-ото издание на международния турнир по художествена гимнастика в Любляна (Словения).

Гимнастичките с две титли от турнир в Атина

Два  златни медала завоюваха в многобоя при девойките българките Деа Емилова и Александра Петрова в 11-о издание на международния турнир по художествена гимнастика Aphrodite Cup в гръцката столица Атина.

Изненада! Насар не е с първа заявка за Европейското

Олимпийският, трикратен световен и трикратен европейски шампион по вдигане на тежести Карлос Насар не е с първа заявка в категория до 94 кг за предстоящото европейско първенство в Батуми.

Рони О'Съливан постави нов рекорд за най-висока точкова серия в историята на снукъра

50-годишният англичанин направи постижението в първия фрейм при победата си с 5:0 срещу уелсеца Райън Дей

След жалба от ЦСКА: Комисията за защита от дискриминация повика Станка Златева

Комисията за защита от дискриминация ще изслуша президента на федерацията по борба Станка Златева.

България е сред лидерите в „Гимнастика за всички“

Мексико Сити е домакин на дискусионен форум по „Гимнастика за всички“, организиран от Световната гимнастика - едно от най-значимите събития за развитието и популяризирането на дисциплината в световен мащаб, съобщават от БФХГ.