Генералният секретар на БОК Белчо Горанов награди призьорите на Гран При състезание по трап и скийт

Генералният секретар на БОК Белчо Горанов награди призьорите на Гран При състезание по трап и скийт

Въпреки сложната пандемична обстановка, в България пристигнаха изявени спортисти - световни шампиони и олимпийски медалисти

Престижно международно състезание събра над 100 участници в олимпийските стрелкови дисциплини трап и скийт.

Гран при старта се състоя този уикенд в стрелбищен комплекс “Виа” - местността Калето, община Долни Дъбник.

Въпреки сложната пандемична обстановка, в България пристигнаха изявени спортисти - световни шампиони и олимпийски медалисти.

Генералният секретар награди лично нашата световна шампионка при девойките на трап - Селин Али, която вече има успешни изяви и при жените.

От Българската федерация по трап, двоен трап и скийт се надяват на Европейското първенство в края на май тази година в Осиек, Хърватия  да спечелят олимпийски квоти за България за игрите в Токио това лято.

Невяна Владинова: Момичетата са във форма

„Арена София“ приема големия турнир в края на месеца

Българките с официална подиум тренировка преди СК по художествена гимнастика

Българките направиха добра подиум тренировка преди Световната купа по художествена гимнастика в София, която започва утре в "Арена 8888".

България с 20 плувци на турнирите "Мултинейшън" в Прага и Грац

20 състезатели от България ще участват на силните международни турнири по плуване за юноши и девойки "Мултинейшън", които ще се проведат в Прага, Чехия и Грац, Австрия на 28 и 29 март, съобщиха от Българска федерация по плувни спортове.

Утвърдиха е програмата на Европейските игри в Истанбул

Весела Лечева е координатор за спортната стрелба

България с 2 титли в първия ден на турнира "Дан Колов - Никола Петров"

Светослав Николов и Ахмед Батаев със златни медали

Община Варна инвестира 153 000 евро в Европейското по художествена гимнастика

Турнирът е в края на месец май