Алън Шиърър: Суперлигата е неправилна и нечестна

Алън Шиърър: Суперлигата е неправилна и нечестна

Легендата критикува и английските клубове, които заявиха участие в надпреварата

Алън Шиърър е поредната футболна легенда, възпротивила се на Суперлигата. Бившият голаджия разкритикува и шестте английски клуба, които заявиха участие в надпреварата. Той призова те да бъдат извадени от Висшата лига.


"Тази Суперлига разбуни духовете. Не е правилно, не е честно. Не може да се участва. Вижте работата, която вършат Лестър, която вършат Уест Хем. Това е просто грешно.


Собствениците въобще не ги интересуват феновете, не ги интересуват играта футбол. Футболът не е същия без феновете. А феновете се произнесоха. Ясно е, че те не искат това", каза емблемата на Нюкасъл.

 Бруно Фернандеш пропуска и мача с Уулвърхямптън

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим заяви, че контузеният капитан на отбора Бруно Фернандеш вече настоява за завръщане на терена и се пошегува, че може би го конкурира за работата му, тъй като лидерските му качества се простират и до това да наблюдава как съотборниците му тренират, дори след като е преминал терапия.

Съперник на Лудогорец отписа Лига Европа

Новият треньор на Ница Клод Пюел призна, че отборът е отписал участието си в Лига Европа, където тимът е на последно място и няма шанс да продължи в следващата фаза.

Арсенал готви селекция заради многото контузии

Мениджърът на Арсенал Микел Артета заяви, че клубът е готов да привлече нови футболисти през януарския трансферен прозорец, за да реши проблемите си с контузени играчи.

Неясно е бъдещето на Дани Уелбек в Брайтън

Мениджърът на Брайтън Фабиан Хюрцелер не пожела да коментира бъдещето на нападателя Дани Уелбек.

Официално! Съперник на Лудогорец представи новия си треньор

Ница направи рокада на треньорския пост. На пейката на съперника на Лудогорец в Лига Европа вече не е Франк Ез, който подаде оставка. Неговото място бе заето от Клод Пюел, обявиха официално от клуба.

Реал Мадрид няма да продава Мастантуоно

В последните дни се появиха информации, че Франко Мастантуоно може да напусне Реал Мадрид под наем