Берое обяви името на новия треньор

Берое обяви името на новия треньор

Петър Колев застава начело на заралии

 Петър Колев е новият треньор на Берое, обявиха от клуба. До момента той бе помощник на Димитър Димитров, с когото заралии се разделиха след загубата от Царско село.

 
Ето какво написаха от Берое: 
 
"От днес Берое официално е с нов треньорски щаб, който ще води отбора. В него влизат четирима бивши играчи на "зелено-белите", с дългогодишен стаж в старозагорския клуб. Начело на отбора застава Петър Колев, негови помощници ще бъдат Слави Жеков, Пламен Липенски, който ще продължи да отговаря за кондиционната подготовка и Ивко Ганчев, който ще готви вратарите. Първият двубой на треньорския щаб ще бъде още в събота, когато "Берое" гостува на Монтана.
 
Всички от ПФК Берое пожелават успех на новия екип!
 
Петър Колев е роден в Хасково. Като футболист той има 98 мача за "Берое" във всички турнири. Колев бе старши треньор на дублиращия отбор на старозагорци през сезон 2009/10 г. Шампион на България с Локомотив (Пловдив). Той бе и помощник-треньор на "зелено-белите" през последната една година и половина.
 
Слави Жеков е роден в Стара Загора. Като футболист има 194 мача за Берое във всички турнири. Носител на Купата на България със "зелено-белите". Жеков бе старши треньор на отбора до 17 г. през настоящия сезон.
 
Ивко Ганчев е роден в Стара Загора. Като футболист той има 183 мача за Берое във всички турнири. Шампион на България със "зелено-белите". Ганчев има дългогодишен опит като треньор на вратарите, помощник и старши треньор.
 
Пламен Липенски е роден в Стара Загора. Като футболист има 234 мача за Берое във всички турнири. Шампион на България със "зелено-белите". Липенски заемаше позицията в три от предишните треньорски щаба и дори водеше отбора като старши треньор временно".
Веласкес иска да върне формата на Карл Фабиен срещу Добруджа

Треньорът на Левски Хулио Веласкес има сериозна задача преди двубоя с Добруджа и тя е свързана с Карл Фабиен

Спасеният Спартак Варна приема разклатения Ботев Пловдив

Отборът на Спартак Варна се изправя срещу Ботев Пловдив в мач от 13-ия кръг на efbet Лига

Дербито на "железничарите": Локо (Сф) приема летящ Локо (Пд)

Отборът на Локомотив София се изправя срещу Локомотив Пловдив в мач от 13-ия кръг на първенството

Арда излиза на "Огоста", за да продължи кризата в Монтана

Мачът започва в 15,00 часа

Обновиха съблекалните на стадион "Цар Самуил" в Петрич, поп ги освети

Беласица в момента се намира в сериозна игрова криза

Защитник се завръща в групата на Локо (Пловдив) за дербито срещу адашите

Адриан Кова бе наказан

Собствениците на Пирин обявиха намерение да спрат финансирането

Клубът с официално становище по темата

Хуан Переа: Душан Косич създаде колектив като семейство в Локомотив (Пловдив)

„Знам какво означава дербито на Пловдив за града и за феновете“

Сашо Евтимов: Няма да бъда част от управлението на Спартак (Варна)

Той обаче увери, че ще изпълнява поетия ангажимент към клуба