РАЗКРИТИЕ: Феновете никога няма да разберат състоянието на Шумахер

РАЗКРИТИЕ: Феновете никога няма да разберат състоянието на Шумахер

Вижте подробности

Кошмарна новина за феновете на Михаел Шумахер обяви германското списание "Фокус". Повече от седем години след инцидента по време на ски спускане, при който пилотът удари главата си, претърпя няколко операции и семейството му го скри от света, новините за състоянието му стават все по-оскъдни.


Изданието разочарова всички с твърдението, че светът никога няма да разбере какво се случва с него и посочи две причини за това.


"Положението му е такова, че и най-добрите лекари в света не могат да направят прогноза. Промените в състоянието му са напълно нормални и ако в един ден е добре, на следващия може да се влоши, а после обратното.


Ако семейството му започне да говори, ще трябва да го прави всеки ден, а това няма да е добре за тях. На феновете на Шумахер трябва да им е ясно, че никога няма да разберат как е той, освен ако не се случи нещо крайно, което да определи бъдещето му", пише германското издание.

Ферари поиска ФИА да разследва Мерцедес

Екипът на Ферари поиска от ФИА разяснения относно предното крило на автомобилите на Мерцедес след втория кръг от шампионата във Формула 1, Гран При на Китай, съобщава Autoracer

Никола Цолов на откриването на новата писта в Самоков (ВИДЕО)

Звездата на българския автомобилен спорт Никола Цолов е в България за откриването на новата писта в Самоков. Трасето е сред най-мащабните на Балканския полуостров.

Официално: Мерцедес с нов директор

Брадли Лорд беше назначен с незабавен ефект, обявиха от отбора във Формула 1

Антонели говори за сбъдването на мечтата си

Италианецът триумфира в ГП на Китай

Шефът на Ферари коментира свободното каране на пилотите в Китай

Васьор заяви, че от тима са ги оставили да се състезават

Антонели с дебютен успех във Формула 1 (ВИДЕО)

Италианецът е вторият най-млад пилот с първо място в надпреварата