Шалке 04 назначи нов спортен директор

Шалке 04 назначи нов спортен директор

Рувен Шрьодер ще отговаря за селекцията на отбора

 Рувен Шрьодер е назначен за спортен директор на Шалке 04 от следващия сезон, съобщиха от клуба, който ще изпадне от Бундеслигата. 45-годишният Шрьодер, който е работил в Майнц 05 от 2016 до 2020, ще отговаря за селекцията на отбора и разузнаването като част от спортното ръководство заедно с члена на борда Петер Кнабел. 

 
"Надзорният съвет и бордът са единодушни, че многото спортни задачи не могат да се вършат само от един човек и че се нуждаем от допълнителен опит", заяви Кнабел в изявление. Шалке 04 също така назначава Матиас Шобер за ръководител на Академията, по-рано управлявана от Кнабел.
Виртц на седмото небе след гола във Висшата лига

Бях уверен, че един ден ще вкарам, обяви германецът

Няма спирка! Астън Вила би и Челси за 11-а поред (ВИДЕО)

Оли Уоткинс герой на "Стамфорд Бридж"

Удинезе измъкна точка от Лацио с гол в добавеното време

Кийнан Дейвис вкара в петата минута на добавеното време и Удинезе измъкна точка от Лацио след равенство 1:1 в мач от 27-ия кръг на италианското първенство по футбол.

Артета: Разликата в резултата трябваше да е по-голяма

Мениджърът на Арсенал, Микел Артета, беше логично доволен след победата с 2:1 над Брайтън, която върна "артилеристите" на върха в класирането.

Лапорта вдига духа на контузен с нов договор

Кристенсен е аут заради тежка травма

Фулъм излъга Уест Хем (ВИДЕО)

Фулъм спечели с 1:0 при визитата си на Уест Хем Юнайтед в мач от 18-ия кръг на Висшата лига, игран на Лондонския стадион.