Любо Пенев преди Лудогорец: Винаги играем за победа, ще завършим сезона подобаващо (ВИДЕО)

Любо Пенев преди Лудогорец: Винаги играем за победа, ще завършим сезона подобаващо (ВИДЕО)

„Купата е там и не я забравяме, всички в отбора са здрави, дори и през ум не ни минава подценяване"

"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство.“

Това заяви Любослав Пенев преди сблъсъка между ЦСКА и шампиона Лудогорец. Двубоят на стадион „Българска Армия“ е в сряда от 19:30 часа, а предишният такъв на „червените“ – срещу ЦСКА 1948, не се игра.

„Исках да имаме мач в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи и т.н…“, заяви Пенев.

„Нямаме кадрови проблеми. Тренират почти всички. Имаме някои ударени, но целият отбор тренира добре. Тимът е добре подготвен и се целим винаги към победа“, добави още той.

„Отговарям за моя отбор – ЦСКА. Ще бъдем мотивирани и подготвени. Ще изиграем сериозно мача. Не ни минава през ум подценяване. Имаме още четири двубоя. Това е, което правим, когато се подготвяме по време на тренировките. Коя е същата тактика? Има тайна за победата, както и рецепти. Знам ги много добре. Винаги ще играем за победа, без значение на кой отбор съм треньор. Няма какво да се заблуждаваме“, каза треньорът на „червените“.

„Концентрацията трябва да съществува винаги. Много е важно да тренираш добре, за да играеш добре. Ако го правиш на тренировките, ще го прави още по-добре на мач. Купата е там и не я забравяме. Целта е само една и нищо повече. Ако има играчи, които не са концентрирани, трябва да го забравят, защото това не е начинът, по който ще печелим. Фокусирани сме върху двубоя и не искам да се разсейваме. Изцяло съм вглъбен в този мач“, заяви Пенев, цитиран от Гонг.

„Светла му памет на Джеки. Беше от година и повече болен. Не може да се пребори. Бяхме колеги и приятели. Както и да го мислим, рано или късно всички ще поемем по този път. Не трябва да си мислим, че сме безсмъртни“, добави още той. 

Крумовград с важно съобщение

Клубът се отказа от участие във Втора лига през лятото

Божинов със силни думи към Левски

Сега е моментът! Няма утре!, пише бившият нападател

Септември (София) насрочи контрола със Славия

Двата тима от efbet Лига ще се срещнат по време на паузата за национални отбори

Почина наш дългогодишен футболен съдия

Лошата новина дойде от Варна

Орела за свой: Пълна простотия

Бием се сами отново, ядосва се Атанас Атанасов

Цветанов: Херо е бил винаги близо до нас

Не беше лесен мач, призна треньорът на "канарчетата"

Героят на Ботев: Имаше психологически натиск

Нападателят с 2 гола срещу Добруджа

Ботев с труден обрат преди паузата, сега чака решение на Херо (ВИДЕО)

Димитър Митков с 2 гола срещу 10 от Добруджа

Проведе се събрание на Комисията по Масов футбол (Grassroots) към БФС

Бяха разгледани основните програми по линия на УЕФА