Братята Пулеви се срещнаха с фенове в Благоевград

Братята Пулеви се срещнаха с фенове в Благоевград

Двамата посетиха града по покана на местния фен клуб

Звездата ни в профибокса Кубрат Пулев и брат му Тервел се срещнаха със свои почитатели в Благоевград по покана на местния фен клуб.


Тя е била отправена преди мача с Антъни Джошуа, но заради ограниченията във връзка с епидемията от коронавирус, срещата с известните български боксьори е била отложена, каза за БТА Кубрат Пулев.


"Тук сме да промотираме спорта като цяло, защото в тези времена, когато и финансово не са много добре клубовете в страната във всеки един спорт, една такава мотивация би била доста добра за младите", посочи Кобрата и допълни, че те като деца също са се срещали с големи шампиони, което им е давало смисъл и мотивация за бъдещето.


За срещата с феновете в Благоевград дойдоха хора от всички възрасти. Феновете получиха картички с автографи от двамата боксьори. Малко момиче подари на известния български боксьор талисман, който да му помага на ринга.


"Получих едно левче, такъв подарък не бях получавал, едно левче от едно малко момиченце, което каза "Моля ви, вземете го за късмет от мене", разказа Кубрат Пулев.


Той заяви, че ще пази талисмана, защото е подарен от "изключително чисто създание - едно малко дете, което го дава от сърце".

Лидия Златкова от КИБИ Сандански стана световен вицешампион но Шотокан Карате До

В първенството участваха 1085 състезатели от 27 държави, от 5 континента

Българските отбори спечелиха най-много медали на Международния турнир по таекуондо „Рамус София Къп“

За отличията се бориха над 600 състезатели от близо 10 държави

Спортният министър, ректорът на НСА и посланикът на Република Корея дадоха старт на Международния турнир по таекуондо „Рамус София Къп“

Димитър Михайлов, организатор на турнира: Стартирахме преди 13 години с цел да популяризираме и развиваме българското таекуондо

Международният турнир по таекундо „Рамус София къп“ стартира утре

За медалите ще се борят 600 състезатели

Потвърдено: Кубрат Пулев ще се бие в Дубай

Световната боксова асоциация (WBA) разреши на Кубрат Пулев да се боксира срещу руснака Мурат Гасиев на 12 декември в Дубай

Борислав Велев - Рой се подлага на операция тази седмица

Тази травма автоматично го вади от участие в MAX FIGHT 63

Дадоха добра оценка за боксьорите на Европейското първенство за ученици

Треньорите на националния отбор на България по бокс за юноши Михаил Таков и Петър Лесов изразиха задоволството си от представянето на талантите на Европейското първенство за ученици в Будва.

Рами Киуан: Годината беше страхотна за мен

Българският боксьор Рами Киуан е доволен от представянето си през сезон 2025, след като през септември стана вицешампион в категория до 75 килограма на Световното първенство в Ливърпул, а към това той добави и две сребърни отличия от състезания за Световната купа.

Франк Уорън: Кубрат Пулев е длъжен да защитава титлата си срещу Итаума

Един от най-влиятелните фигури в световния бокс - Франк Уорън, заяви, че Кубрат Пулев е длъжен да защитава своята титла срещу неговия клиент и считан за бъдеща звезда Моузес Итаума.