ДОГОВОРЕНО: Излъчват директно мачовете на Локо (Пд) със Словачко

ДОГОВОРЕНО: Излъчват директно мачовете на Локо (Пд) със Словачко

„Благодарим ти за последната дузпа и 66-ата секунда“, пишат за Чико „черно-белите“ фенове

Диема спорт ще излъчи пряко мачовете на Локомотив Пловдив срещу Словачко от втория квалификационен кръг за Лигата на конференциите.

Първата среща на "Лаута" е на 22 юли, а реваншът в Чехия е седмица по-късно - 29 юли.

Диема спорт даваше срещите на смърфовете в Европа и предишните два сезона, когато те играха със Спартак Търнава и Страсбург през 2019-а и с Тотнъм миналата година.

Досега в историята си Локо не е играл в Европа в три поредни кампании. От вчера смърфовете са на лагер в Боровец. Вчера те направиха първа тренировка там следобед. Във вторник е първата контрола срещу Септември Симитли.

Днес ще стане ясно дали тя ще е в Самоков или в Ковачевци. Снощи не се появи чаканият на проби молдовски централен защитник Артур Крачун. 21-годишният бранител трябва да се появи днес. Тази седмица се чака и още един иностранец, който да подсили Локо.

Междувременно фенгрупата The Magic of Plovdiv, съставена от привърженици на Локомотив Пловдив, благодари на Момчил Цветанов за престоя му на "Лаута".

Повод за реакцията на феновете бе информацията, че Властелина на купите ще продължи кариерата си в Южна Корея. Той има 6 трофея - 2 с черно-белите, 2 с Литекс, 1 с ЦСКА, 1 със Славия.

Цветанов изигра 85 мача с екипа на Локомотив, в които отбеляза 5 гола. Най-паметните с негово участие моменти за феновете безспорно са победната дузпа във финала за купата срещу ЦСКА през лятото на 2020-а, както и голът в 66-ата секунда срещу Ботев Пд при рекордната в историята на градското дерби победа с 6:0.

"Благодарим ти за последната дузпа! Благодарим ти за 66-ата секунда! Благодарим ти за всеки един момент, който изживяхме заедно! Завинаги оставаш в сърцата ни!"

Захтински представи автобиографията си в клубния магазин на Ботев Пд

Легендата на Ботев (Пловдив) Петър Зехтински представи автобиографичната си книга "Да играеш за другите" в клубния магазин на стадион "Христо Ботев".

Жалко! Лудогорец отпадна от младежката Шампионска лига

Отборът на Лудогорец до 19 години отпадна от младежката Шампионска лига на УЕФА. В мач-реванш от от втория кръг в турнира българският отбор загуби с 0:2 у дома срещу Динамо Минск.  

На “Колежа” полудяха по книгата на Петър Зехтински

Тодор Неделев, Николай Минков и Ивайло Видев също присъстваха заедно с клубната легенда

Живондов: Нуждаем се от това да печелим

Временният треньор на Лудогорец говори преди мача с Ференцварош утре

Няма свободни места в „сините“ сектори за Левски – ЦСКА

Общо 17 638 места, разпределени за сините фенове, вече са заети три дни преди големия мач

Анте Аралица ще отсъства до края на годината, съобщиха от Локо (Сф)

Нападателят получи контузията още при гостуването на Ботев

Пуснаха билетите за България – Грузия

Пропуските вече могат да бъдат закупени

В Стара Загора: Ремонтните дейности по спортна база "Берое" вървят по план

Футболният клуб ще тренира на базата на Верея

Треньорът на Витоша: Радваме се, че излизаме срещу Левски за Купата

„Има отбори в Първа лига, които бихме отстранили", смята Кристиян Узунов